Videoyu İzle – Hollywood Life


Videoyu İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bravo

“Sahip olun!” lisa rinna kendi tavsiyesini takip etti ve tam olarak bunu yaptı Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları 14 Ekim’de BravoCon’da etkinliğe girerken yuhalandığında oyuncu paneli. HollywoodYaşam tüm olaya bizzat tanık oldu, ancak anın videoları hemen ardından sosyal medyaya da girdi ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yukarıdaki klipte de görebileceğiniz gibi Lisa, başlangıçta katılmayı planlamadığı halde sahneye çıktığında hayranlarını şaşırttı. Ve oldukça hareketli bir sezonun ardından RHOBHonun hedef aldığı Kathy Hilton Kathy’nin söylemiş olabileceği ya da söylememiş olabileceği bazı korkunç şeyler yüzünden Lisa, hayranlarla dolu kalabalığın hem yuhalamaları hem de alkışlarıyla karşılandı. ve nefret edenler Ama hiçbiri Lisa’yı aşamamış gibi görünmüyordu. Tamamen “sahipti” ve rol arkadaşlarıyla birlikte koltuğuna doğru ilerlerken kalabalığın arasından sıyrıldı. Kristal vizon, dorit Kemsley, sutton Stracke, Kyle Richards, Garcelle Beauvais ve Erika Jayne.

Videoyu İzle – Hollywood Life
Lisa Rinna ‘RHOBH’da (Bravo)

Çevrimiçi hayranlar da olayla ilgili karışık tepkiler verdi. Bir hayran, “Orta parmak insanlara bunu asla sevimli bulmayacağım” derken, bir diğeri, “Orta parmak insanlara sevimli değil. Ve üzgünüm, yuhalamayı hak etti (tam olarak böyle tutulduğu sürece – yuhalama! Ve daha fazlası değil). Kötü davran ve bunu duyacaksın, oyunun adı bu! #robh.”

Ancak üçüncü bir hayran, Lisa’nın “Bu kulağa yuhalama gibi gelmiyor” yorumunu yaptığında aldığı alkışı kaydetti.

Daha fazla istemek? Yukarıdaki videonun tamamını izleyin ve ardından dizinin yeni bölümlerini yakalayın. Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/lisa-rinna-booed-bravocon-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir