Videoyu İzle – Hollywood Life


britney spears


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mediapunch/Shutterstock

Britney Spears Instagram’da her zaman bir çeşit seksi kıyafet sallıyor ve son videosunda tam olarak bunu yaptı. 40 yaşındaki genç, balkonunda poz verirken ve yürürken belinin ve karnının yanlarında büyük kesikler olan neon pembe ipek elbisesini salladı.

Britney, kolsuz Amanda Uprichard balıkçı yaka Kaye Elbise giyerek balkonunun etrafında geçit töreni yaparken videoya üç gül emojisi ekledi. Yere kadar uzanan elbise ipeksiydi ve vücudunu mükemmel bir şekilde sarıyordu. Dikiz topuklu ayakkabılarla aksesuar yaptı ve sarı saçlarını yüzünü çerçeveleyen yan patlamalarla dağınık bir topuz yaptı.

Britney tatilinden bir fotoğraf yayınladı ve uzakta olduğundan beri tüm farklı seksi kıyafetleri sallayan bir dizi video yayınladı. Kocasıyla bir teknede bir video çekildi, Sam Asgari. Videoda Britney, etek ucu fırfırlı ve yakası dantelli, omuzları açık mavi ve beyaz çiçekli mini bir elbiseyi salladı.

Britney, mini elbiseyi bir çift mavi spor ayakkabı ve büyük yuvarlak güneş gözlükleriyle süsledi. Videonun ilerleyen saatlerinde mini elbisesinden mavi leopar desenli ipli bikini giydi. Üçgen üst ve uyumlu yan kravat altları, etrafta dans ederken tonlu figürünü sergiledi ve daha sonra hasır bir plaj şapkası ekledi.

Britney her zaman seksi kıyafetleriyle göbek deliğini gösteriyor ve bu kıyafetlerin yanı sıra kısa süre önce küçük mavi düşük belli pamuklu şortlar ve üç farklı ekose üstler giyerken yaptığı dansın bir videosunu yayınladı. İlk bluzu, kalp yakalı ve sırtı açık, parlak kırmızı kısa kollu bir bluzdu, ikincisi ise çok benzerdi ancak açık sarı ve omuzları açıktı. Üçüncü bluzu, kolları fırfırlı, parlak çiçekli bir üsttü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/britney-spears-pink-cutout-dress-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir