Videoyu İzle – Hollywood Life


elizabeth bankalar


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Billy Farrell/BFA/Shutterstock

Elizabeth Bankaları İtalya’nın Como Gölü’ndeki tatilinde çok eğleniyor ve bunu en son yaptığında kanıtladı. Instagram gönderisi. 49 yaşındaki model, teknesinden okyanusa dalış yaparken siyah beyaz çiçekli bikinisiyle inanılmaz figürünü sergiledi.

Elizabeth videoya “Yıldönümü gezisi rekor kıran sıcakla aynı zamana denk geldi, yani … su oyunu” yazdı. Hızlı videoda, onun uyumlu düşük belli altlarla eşleştirdiği dekolte siyah beyaz çiçekli üstünü görebilirsiniz. Videonun yanı sıra, hikayesine, okyanusa dalışını gösteren ve arka tarafını işaret eden ve “Size ağız kavgası ve iyi ışıklandırma ile getirilen çörekler” yazan fotoğraflar yayınladı.

Elizabeth, İtalya kaçamağından bir sürü harika fotoğraf ve video yayınlıyor ve kıyafetleri daha da iyiye gidiyor. Bu bikininin yanı sıra, otelinin verandasında dolaşırken minik kırmızı ve beyaz kiraz desenli ipli bir bikini salladı. Videoda Elizabeth, kırmızı askılı ve her yerinde kırmızı kiraz desenli beyaz üçgen bir üst bulunan bir Shoshanna bikinisini salladı. İpli bikiniyi, yanlardan bağlanan uyumlu, tam kapalı altlarla tasarladı. Bikinisini gökkuşağı düğmeli keten bir örtü, kahverengi güneş gözlüğü ve ten rengi bir güneş şapkası ile şekillendirdi.

Kıyafetleri daha iyi olamazmış gibi Elizabeth, eğlenceli bir günlük gezi için mavi ve beyaz kareli, kolları volanlı, Reformation maksi bir elbise giydi. Kısa sarı saçlarını doğal dalgalar halinde toplamıştı ve fotoğrafa “Bu bir villa değil, eski bir manastır ve ben burada güneşe ve şaraba tapıyorum. Çav.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/20/elizabeth-banks-floral-bikini-italy-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir