Videoyu İzle – Hollywood Life


Justin Timberlake ve Jessica Biel


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Chelsea Lauren/BEI/Shutterstock

Justin Timberlake, 42 yaşında, 11 yıllık karısına evlenme teklif etti. Jessica Biel – Tekrar! yeni bir instagram posta, Sevgililer Günü 41 yaşındaki aktris, golf sahasında neşeli bir selfie için kocasına sarıldı. 22 Mayıs tarihli fotoğrafın altına “Erkek arkadaşım” notunu düştü. Yorumlar bölümünde “SexyBack” hit yapımcısı şunları yazdı: “Bunun kulağa çılgınca geldiğini biliyorum ama benimle evlenir misin?” kalp gözleri emojisi ile birlikte.

Sevimli değiş tokuş, Justin’in görünüşe göre Jessica’nın erkek arkadaşıyla karıştırılmasından sonra gelir. 15 Mayıs tarihli bir TikTok videosunda Justin, alaycı bir kliple bir yoruma komik bir şekilde hitap etti. “Kim olduğunu bilmiyorum ama kız arkadaşın Jessica Biel’e benziyor. Tebrikler,” yorumunda, Justin’in elinde mavi bir şapka ve bir çift güneş gözlüğü ile kameraya baktığı bir videonun üzerine bindirildi. “Evet…evet,” dedi güneş gözlüklerini ayarlarken komik bir şekilde.

Sosyal medyadan yapılan tatlı paylaşımın ardından Jessica’nın Instagram’daki hayranları adeta çılgına döndü. Bir takipçisi, “Abi….. Gülmekten kendimi alamıyorum” diye yazarken, bir başkası “Erkek arkadaşın ne zaman yeni bir müzik kaydedecek?” Bir başkası, “Erkek arkadaşın Justin Timberlake’e benziyor,” dedi.

Justin Timberlake/Instagram
Justin Timberlake/Instagram

Justin ve Jessica, 19 Ekim 2012’de İtalya’da gösterişli bir törenle evlendiler ve o zamandan beri iki çocukları oldu. Ve iniş çıkışlarına rağmen, ünlü çift güçlenecek gibi görünüyor. Jessica, “Bazen on yılın göz açıp kapayıncaya kadar uçup gittiğini hissediyorum” dedi. Hollywood’a Erişim Nisan 2022 röportajı için. “Ve diğer zamanlarda, ‘Aman Tanrım, on yıl, bu gerçekten de birinin hayatının önemli bir miktarı’ diye düşünüyorum.” 7. Heavan yıldız, uzun süreli evliliğinden gurur duyduğunu da söyledi. “Sadece bununla gerçekten gurur duyuyorum” dedi. “Herkes gibi bizim de inişlerimiz ve çıkışlarımız oldu ve bununla gerçekten gurur duyuyorum ve hala hayatımın en mutlu ve sevgi dolu insanıyım.”

Jessica ve eski N-SYNC şarkıcısı oğulları paylaşıyor Silas7 ve 2 yaşında Güzel.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/justin-timberlake-re-proposal-jessica-biel-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir