Videoya Bakın – Hollywood Life


Millie Bobby Brown


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shuttersotck

Millie Bobby Brown rol arkadaşıyla alay etti Finn Wolfhard onun öpüşme yetenekleri konusunda hafif yürekli bir diss ile! bu Yabancı Şeyler simgesi18, birisini geçirirken şaka yaptı Vanity Fairyalan dedektörü testleri. Bir noktada, görüşmeci Millie’ye Mike Wheeler’ı oynayan aktörle ekrandaki ilk öpücüğünden sonra “öpüşmenin berbat” bir önceki yorumunu sordu. “Finn sadece berbat bir öpüşen mi?” daha sonra yasal yalan dedektörü makinesi arka planda çalışırken sordu. Millie, hiçbir anı kaçırmadan ve zar zor algılanabilen bir gülümsemeyle, “Öyle” diye yanıtladı. Testin yöneticisi daha sonra kameraya komik bir bakışla “doğruyu söylüyor” dedi. “O berbat bir öpücü.”

Millie sessizce başını eğdi ve görüşmeci bir sonraki soruya başlarken kıkırdamasını tuttu. “Yani iyileşmedi mi?” Aktris daha sonra bir an için düşündüğü gibi tepkisini dikkatlice çizdi. Benimle değil, hayır, diye mırıldandı. Hâlâ kahkahalarını açıkça tutarak, bir sonraki soruyu sordu, “Bunu ona söyledin mi?” “Hayır,” diye yanıtladı Millie. “Öğrenecek,” diye devam etti görüşmeci, ardından Millie, “tamam” dedi.

Yükselen aktrise sorulan tek garip soru, tüm bu komik konuşma değildi. Diğer rahatsız edici sorular arasında şunlar yer aldı: Maya ŞahinBFF olsun ya da olmasın, karakteri Robin Buckley (veya diğer oyuncular) öldürülmeliydi. Nuh SchnappSaç kesimi iyi görünüyor, en kötü sahte İngiliz aksanına sahip olan ve en iyi Sherlock Holmes performansı ünvanını elinde tutan kişi. Millie Wisely rol arkadaşını seçti Enola Holmes, Henry Cavill.

Millie Bobby Brown ve Finn Wolfhard
Millie Bobby Brown ve Finn Wolfhard, Los Angeles’ta düzenlenen 2020 SAG Ödülleri partisinde (Shuttersotck)

Finn’in Millie’nin öpüşme becerileri hakkında ne düşündüğüne dair henüz bir haber yok ama gerçek hayattaki erkek arkadaşı üzerine bahse giriyoruz. Jake Bongiovi, 20, onaylıyor. İkili, 2021 yılının Haziran ayında New York’ta el ele tutuşarak ilişkilerini resmen onayladıklarından bu yana çeşitli yerlerde rahatladıkları görülüyor. 19 yaşındaki Finn’in kimi öptüğüne gelince, onun bir aktrisle çıktığı söylentileri var. Elsie Richterolsa da BT star ilişkiyi büyük ölçüde gizli tuttu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/10/millie-bobby-brown-finn-wolfhard-lousy-kisser-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir