Videoya Bakın – Hollywood Life


laverne cox


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Doğum günün kutlu olsun Laverne Cox! Oyuncu, 29 Mayıs Pazartesi günü güneş etrafındaki 51. turunu çarpıcı pozlarının ve denizde mayo modelliği yaptığı kısa bir video klibi ile kutladı. Eric Serra. Ayrıca, artık “vintage” olarak kabul edilebileceği konusunda şaka yaparken doğum gününü kutlamanın ne kadar özel olduğunu da düşündü. “Bugün 51 yaşında. Vay! Doğum günün kutlu olsun.”

Laverne’nin Dior mayo, üzerinde birkaç yama bulunan tek parça kot gibi görünecek şekilde tasarlandı. Mugler ceketinin her yerinde de çeşitli renkler vardı. bu Turuncu yeni siyahtır yıldız ayrıca Instagram Hikayesinde o günkü kıyafetlere daha fazla baktı. Görünümünü bir çift siyah topuklu ayakkabıyla tamamladı. “Yaşlanan seks sembolünün bu zaferi ya da trajedisinde, (siz seçersiniz) zorunlu doğum günü mayosu vintage Dior by [John Galliano] s/s 2001. Ve ceket sevgilimden [Manfred Thierry Mugler] f/w 1985. Bu paltoyu bulmak beni çok mutlu etti” diye yazdı. “Şu anda vintage takıntım var. Belki de eski olduğum için. Yüksek sesle gülmek.”

Gibi Laverne devam etti, çok sayıda ayrımcı yasa karşısında trans topluluğunun diğer üyelerine cesaret verici sözler paylaştı. Ayrıca başlığına “Trans Güzeldir” hashtag’ini ekledi. “Hala hayatta olmamın bir mucize olduğunu hissediyorum. Dışarıdaki tüm kardeşlerime, bizi engellemeye yönelik tüm çabalara rağmen yeni bir gün yapmak için buradayım” diye yazdı. “Güçlü kal!!! Devam etmek!!!”

Videoya Bakın - Hollywood Life
Laverne, Oscar’larda açık mavi bir üst giyiyor. (David Fisher/Shutterstock)

Laverne, sosyal medyada düzenli olarak harika kıyafetlerini ve modaya olan keskin bakışını sergiledi. Aralık ayında Gucci bikinisiyle bir kumsalda koşturduğu bir nostalji videosu yayınladı. Benzer şekilde, 2022’de 50 yaşına geldiğinde başka bir harika kıyafeti sergiledi. New York City’deki bir partide güzel bir kırmızı elbise giydi ve ondan sonra modellenen Barbie bebeğin de giydiği elbiseyle eşleşti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/30/laverne-cox-dior-swimsuit-birthday-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir