Videoya Bakın – Hollywood Life


Videoya Bakın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

A$AP Rocky34 yaşındaki, hamile kız arkadaşının önünde kavga ettikten sonra kulüp müdavimlerine sakinleşmelerini söyleyen şövalye erkek arkadaşıydı. Rihanna. Geniş çapta dolaşan bir videoda, rapçi ve yakında iki çocuk babası olacak bir kulüpte ikinci çocuklarını bekleyen 35 yaşındaki Rihanna’yı bir tartışmanın ardından savunurken görülebiliyor ve duyulabiliyor. Rocky’nin öfkeyle onlara “şu anda centilmen gibi davranmalarını, duydunuz mu?” herkesin duyması için bir mikrofona homurdanırken. “Leydim burada.” Aşağıda görebileceğiniz loş video, ASAP’ı renkli bir gömlek giymiş olarak mikrofonu sıkıca kavrayarak defalarca küfür ederken gösteriyor. “Sakin ol adamım,” diye devam etti. “Bütün bu saçmalıkları yapan bölümde olmayın. Sakin olun, hepiniz bizim huzurumuzdayken centilmen gibi davranın.”

Videonun ne zaman ve nerede çekildiği henüz belli değil, ancak rapçinin bebek annesini koruma taahhüdü açık. Riri ikinci hamileliğini 12 Şubat’ta tartışmalı bir Super Bowl devre arası performansıyla duyurdu. O zamandan beri ikonik hamile görünüm geçit törenine devam etti ve sonunda oğlunu ortaya çıkardı. Rza’lar isim.

2022’de verdiği bir röportajda, yeni bir baba olmaktan ve çocuklarından beklentilerinden bahsetti. “Çocuklarıma, ne olursa olsun, yetişkin olsalar bile hayal güçlerini asla kaybetmemelerini her zaman hatırlatacağım” dedi. sersemlemiş 2022 yaz sayısı için. “Aslında çizgi film izlemeyi seviyorum – şöyle izledim: Teletubbiler, Blue’nun İpuçları, Yo Gabba Gabba, Peppa Domuz Ve Bebek Köpekbalığı

Rihanna ve ASAP Rocky
ARKA IZGARA

Rocky daha sonra çocuklarını “açık” zihinlere sahip olacak şekilde yetiştirmeyi umduğunu ekledi. “Açık fikirli çocuklar yetiştirmeyi umuyorum” dedi. “Ayrımcılık yapan insanlar değil. Ve bir azizi tarif etmeye çalışmıyorum ama gerçekçi olmak gerekirse, sadece havalı ebeveynleri olan havalı bir çocuk istiyorum.” Dazed daha sonra kendisinin ve Rihanna’nın zaten bir nesli etkilediklerini kaydetti. “Bunu yapabilmemiz bile çok güzel,” dedi. “Çeşitlilik ve çok yönlülük gibi şeyler önemlidir ve bunlar evin içine yerleştirilecektir.”

Yine geçen yıl, bir kaynak bize Riri’nin Super Bowl performansına hazırlanırken onun arkasında olduğunu söyledi. İçeriden biri, “Rocky büyük bir destek sistemi oldu ve ona elinden geldiğince yardım etmeyi planladığını söyledi” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL Eylül raporu için. “Bebeği prova yapabilmesi için gece gündüz izlemek de olsa, onu geri aldığını bilmesini sağladı.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/asap-rocky-reacts-club-goers-fight-rihanna-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir