Videoya Bakın – Hollywood Life


Farrah Abraham ve kızı Sophia


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

16 ve hamile şap Farrah İbrahim kızının görüntülerini paylaşmaktan çekinmedi Sofya 14. yaşını birkaç piercing ile kutluyor! TikTok’ta yayınlanan iyimser bir düzenlenmiş video montajında ​​ve instagram 23 Şubat Perşembe günü genç kız, bir piercing salonunda alt dudağını ve sağ kulağını gösterirken görüldü. Ünlü annesiyle doğum günü gezisi için çivili bir gerdanlık, burun halkası ve zincir kolye ile birlikte siyah desenli bir gömlek ve siyah yırtık kot pantolon giymişti. “Mutlu 14. Doğum Günü!” 31 yaşındaki Farrah, klibe açıklama yazdı. “#yılan ısırığı & #kulak memesi delici parti! 6 piercing sonra #yılan ısırığı piercingi Yılanla yakışıyorsun 🎂 Pastanı bile yiyebilir misin?” Farrah gönderiyi #genz de dahil olmak üzere bir dizi hashtag ile bitirdi. #grunge #gotik ve #emo.

Görünüşe göre bu, 2022’de 13. doğum günü için piercing yaptırdığını paylaşan Sophia için artık bir doğum günü geleneği. “Doğum günüm için septum piercingimi yaptırdım!” Sophia benzer bir açıklama yaptı video o zaman. “Nasıl ortaya çıktığı konusunda çok mutluyum! Ailemde 13 yaşında septum piercingi yaptıran ilk kişiyim!! Doğum günü dileği gerçekleşti!!”

Farrah Abraham ve kızı Sophia
Farrah Abraham ve kızı Sophia (SplashNews)

Her halükarda, Farrah’ın hayranlarının çoğu ebeveynlik kararını destekledi ve tepki vermek için yorum dizisine gitti. “Genç ben, ailemin bununla iyi olmasını diledi. Bir takipçi, onu mutlu eden şeyleri desteklemeni seviyorum” dedi. Başka bir hayran kısmen, “Onun hakkında takdir edebileceğim bir şey var. [Farrah] Sophia’ya kendini ifade etme özgürlüğü veriyor mu? [sic] Çok genç olduğunu söyleyenlerin oranı, ancak 13 yaşındayken okulda tuvalette çengelli iğnelerle birbirimizin göbek deliğini deliyorduk.” Diğerleri, Farrah’ı kızının piercing yapmasına izin verdiği için eleştirdi.

Kesin olan bir şey var – realite TV yıldızı Sophia’yı seviyor. “Sana olan sevgimin ötesinde söylemek istiyorum, kızım olduğun için minnettarım, sana ebeveynlik yaparken bile kendime nasıl ‘ebeveynlik yapacağımı’ anlamama yardım ettin,” diye yazdı bir başkasıyla birlikte. video gönderisi doğum gününü kutlayan anne ve kızının resimlerini içeren.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/farrah-abraham-daughter-sophia-snake-bite-piercing-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir