Video ve Fotoğraf – Hollywood Life


Video ve Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Cindy Crawford bir çift papatya dükünde öldürüldü. İkonik süper model 57, bir fotoğraf çekimi için Las Vegas çölünde yürüyüşe çıkarken, kot pantolonunu deve rengi kovboy çizmeleri, kovboy şapkası ve büyük beden sarı tişörtüyle giydi. david civanperçemi. Cindy, ikinci videosunda efsanevi 1992 Pepsi reklamından esintiler aktararak, ünlü fotoğrafçı ve ekibi için klasik podyum payandasını yaparken yerdeki toz göğe yükseldi. Instagram dönence gönderisi. Dördüncü çekimde, vintage tarzı, renkli bir minibüse yaslanırken yine aynı kıyafeti giydi.

Unutulmaz Super Bowl reklamında, o zamanlar 26 yaşında olan Cindy, bir yudum almak için bir kutu soda açarken bir çift papatya dük, beyaz bir kolsuz bluz ve bir kot yelek giymişti. 2018’de oğluyla birlikte reklamı da yeniden yarattı. Presley Walker Gerber – ayrıca bir kot takım sporu yapıyor.

Cindy, en son gönderisinin altyazısında, David’e bağırırken Nevada’da Route 66’da çekim yaptığını ve çarpıcı fotoğraf çekiminin hayırsever nedenini açıkladı. “Sabah 5’te aranmayı kabul edeceğim pek fazla fotoğrafçı yok ama @davidyarrow onlardan biri. David’le çalışmayı seviyorum – sadece eğlenceli ve enerjik değil, aynı zamanda beni dışarıya ve karaktere sokuyor ve harika anlatılar yaratıyor, bu yüzden giyinirken eğleniyorum, ”diye başladı Illinois yerlisi DeKalb.

“Dün çölde bir gün geçirdik – Joshua Tree’de gün doğumunu izledik ve günü ikonik Route 66’da bitirdik” diye ekledi. “Harika bir gün geçirmemizi sağlayan tüm ekibe, özellikle de @peter.savic, @francescatolot, @allowitzstyles ve @jennijacobs’a teşekkürler. Son görüntüleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Ve bunu daha da anlamlı kılan şey, bu görüntülerin satışının, kardeşimin lösemi tedavisi gördüğü Wisconsin, Madison’daki The American Family Children’s Hospital için para toplaması. Onu onurlandırmanın daha iyi bir yolunu düşünemiyorum,” diye kaleme aldı ve henüz üç yaşında ölen merhum küçük kardeşi Jeffery’ye atıfta bulundu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/10/cindy-crawford-daisy-dukes-desert-video-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir