Victoria’s Secret Yarı Yıllık: 4 Dolar Külot, 15 Dolar Sütyen ve Daha Fazla Harika Fırsat


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Gerçeği söylemek gerekirse, iç çamaşırı satın almak için her zaman iyi bir zaman – her zaman ona ihtiyacınız olacak. Şu anda stok yapmak için mükemmel bir zaman çünkü Victoria’s Secret Yarı Yıllık İndirimi şu anda gerçekleşiyor ve 3.000’den fazla seçenek %60’a varan indirimle satışta.

Bazı yeni sütyenler için pazardaysanız, onların Sexy Tee Bra serisi sadece 15$’a satışta. Seride hem dantel hem de pürüzsüz, hafif astarlı yarı sütyenler ve daha fazlasında push-up stilleri bulunur. Bu sütyenlerin çoğunun tipik olarak 40 dolara mal olduğunu düşünürsek, 15 dolardan inanılmaz bir anlaşma elde edersiniz.

Ayrıca gerçekten iyi bir zaman külot stoklamak birçok stil ve renk yaklaşık 4 – 5 dolar arasında satılıyor. Seksi, şirin ve rahat bir iç çamaşırı arıyorsanız, burada bulabilirsiniz. 25 dolardan başlayan oyuncaklar. Bu en beğenilenleri seviyoruz dantel sırtlı mini slip elbisebaşlangıçta 50 dolar, sadece 24 dolar.

Puanlayabileceğiniz en iyi anlaşmalardan bazılarını topladık. Victoria’s Secret Yarı Yıllık İndirimi. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334691/victoria-s-secret-semi-annual-sale-score-4-panties-15-bras-more-amazing-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir