Victoria’s Secret Modeli Romee Strijd Hamile, 2 Numaralı Bebeğini Bekliyor


O sırada Instagram’da “Mint van Leeuwen ~ sonunda seni kollarıma aldığım için çok kutsanmış hissediyorum” diye yazdı. “Sana çok aşığız!!”

İlk hamilelik duyurusundan bu yana, podyum modeli, polikistik over sendromu olarak da bilinen PCOS ile mücadelesi hakkında açıktı. 2020’de, açıkladığı gibi, yedi yıldır adet görmemesinin ardından teşhis haberini paylaştı.

“Yıkıldım çünkü anne olmak ve @laurensvleeuwen ile aile kurmak en büyük hayalim” Instagram’da yazdı zamanda, ilk hamileliğini duyurdu. “Asla yapamayacağım için çok korktum çünkü doğal yoldan bebek sahibi olmanın daha zor olduğu söylendi.”

Ancak Romee, düzenli bir “daha az yoğun antrenman”, daha az gıda kısıtlaması, öz bakım ve gerektiğinde mola verme rutinini takiben, “YAKINDA ÜÇ BİR AİLEYİZ” demek için “mutlu ve minnettar” olduğunu açıkladı. ”

2020 yazısını, “Gebe kalmaya çalışan kadınlara, kendinize inanın, kendiniz ve vücudunuz için iyi olun ve bu düşüncelerin sizi fazla etkilemesine izin vermeyin.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332318/victoria-s-secret-model-romee-strijd-is-pregnant-expecting-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir