Victoria Beckham, Aile Karaoke Gecesinde Spice Girls Şarkısı Söylüyor


Çok teşekkürler!

Victoria Beckham hepsini servis etti baharat Kızlar Avrupa’da ailesiyle birlikte tatildeyken karaoke yapmak için mikrofonu eline aldığında nostalji.

Kocasına gönderilen bir videoda David Beckham‘in Instagram sayfasında, 48 yaşındaki kızın, kız grubunun 1999’da hit olan “Dur” şarkısını sallarken görülüyor.

Futbol yıldızı “Tek ve tek Posh Spice ile karaoke gecesi” klibin başlığını attı 23 Temmuz’da eski Spice Girl şarkının unutulmaz müzik videosundan bazı dans hareketlerini taklit etti.

Victoria videoyu yeniden yayınladı kendi Instagram Hikayeleri “Yalnızca senin için” tatlı başlığıyla ve 47 yaşındaki David’i etiketleyerek.

David ve Victoria geçen hafta sosyal medyada tatillerinden anları paylaşıyorlar, buna ikisinin fotoğrafları da dahil. Jet ski ve Sardunya, İtalya’nın kristal mavisi sularında yelken açmak. David ayrıca en küçük oğulları ile fotoğraf yayınladı Cruz17 ve kızı arpçı11.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339248/victoria-beckham-sings-a-spice-girls-song-on-karaoke-night-during-family-vacation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir