Vicki Gunvaldson, Olası Dönüş Ortasında RHOC Sahneleri Çektiğini Doğruladı – Hollywood Life


Vicki Gunvalson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Vicki Gunvalson60, geri dönebileceği söylentileri arasında gerçekte neler olduğunu açıkladı Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları. Sarışın güzel konuştu Sayfa Altı BravoCon’da konuyla ilgili konuşuyor ve bazı sahneleri “filme aldığını” kabul ederken, işin orada bittiğini söylüyor. Cuma günü çıkışa, “Tam zamanlı bir ‘Ev Hanımı’ veya hatta bir ‘arkadaş’ olarak kadroya alınmadım” dedi. “Tamra ve Shannon ile eğlenceli bir sahne çektim ve çekmeyi özledim. Ama daha fazlası değil.” Vicki’nin mevcut oyuncularla filme alındığı bildirildi Tamra Yargıç, 54, ve Shannon Boncuk58, Eylül ayında.

Vicki Gunvalson
Vicki Gunvalson (Gregory Pace/Shutterstock)

Ayrıca üçlü arasında kötü kan olmadığını da açıkladı. “İyiydi! Hepimiz iyiyiz,” dedi. “Bu sabah Tamra’nın odasındaydım ve dün gece Shannon’la dışarıdaydım. Yani her şey yolunda. Her şey yolunda gitti.” Ancak o ve Shannon’ın bir süreliğine “konuşmayı bıraktıklarını” kabul etti. “Tamra ve ben hiçbir zaman gerçekten kötü bir yerde olmadık,” diye açıkladı. “Biz iyiydik. Shannon ve ben herhangi bir nedenle konuşmayı bıraktık. Ve gerçekten düşme ya da belirli bir sorun yoktu. Sadece birbirimize ulaştık ve geri döndük. ” Hayranlar, Vicki’nin yaklaşık on buçuk yıl başrol oynadıktan sonra 2020’de ikonik Bravo dizisinden kovulduğunu hatırlayacak. Daha sonra geri döndü Nihai Kız Gezisi Tamra ile 2. sezon.

Vicki Gunvalson
2008’de ‘Orange County’nin Gerçek Ev Kadınları’ 4. Sezonunun Oyuncuları. (Everett)

Vicki, gösteriden ayrıldığından beri birçok kişisel sarsıntı yaşadı. Nişanlısıyla ayrıldıktan sonra Steve Lodge, 64, bir kaynak bize “sürekli ağladığını” söyledi. İçeriden biri, “Gerçekten mücadele ediyordu” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK 2021 yılının Ekim ayında. “Vardıklarında Steve’den ayrılığı bayanlarla paylaştı. O kadar üzgündü ve sürekli ağlıyordu ki, çok üzgün olduğu için hiçbir şeye zar zor katılabiliyordu. Hanımlar onunla ve onu dahil etmek için çok uğraştılar, ama boşuna. Yalnız bırakılmak istedi.”

Vicki Gunvalson Laura Waring
Vicki Gunvalson ve Laura Waring, ‘RHOC’un (Everett) geçmiş bir bölümünde yer aldı

Yine de BravoCon’da, 14 Ekim’deki etkinlikte kendisine gönderilen bir videoda basın mensuplarını selamlarken gerçeklik simgesi iyi durumda görünüyordu. Instagram hesabı Cuma gününde. “Bir sürü ünlü, bol eğlence,” dedi kamerasını kalabalık halının üzerinde gezdirirken. 1,1 milyon takipçisinden biri yorum dizisinde “Bu seride herkesten daha uzun süredir varsın… kraliçe sensin” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/vicki-gunvaldson-confirms-filmed-rhoc-scenes-return-speculation/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir