Verimli Şarj Cihazını Satın Alın – Hollywood Life


Şarj istasyonu
Resim Kredisi: Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Cep telefonlarından, iPad’lerden, Apple Saatlerden ve daha fazlasından, bununla yüzleşelim: sürekli olarak bir tür mobil cihaza “bağlı” olduğumuz bir çağda yaşıyoruz. Mobil teknoloji ne kadar kullanışlı olursa olsun, birden fazla “gadget” ile uğraşmak da zor olabilir – özellikle de pil şarjı söz konusu olduğunda. Telefonunuzu, iPad’inizi ve daha fazlasını bir arada şarj edecek bir şeyiniz olmasını ister miydiniz? Bunun için sadece 28 dolarlık bu öldürücü anlaşmadan başka bir yere bakmayın. Pezin & Hulin’den şık şarj istasyonu.

Pezin & Hulin Şarj İstasyonunu buradan sadece 28,79 $ karşılığında satın alın.

Bu istasyon altı adede kadar cihazı barındırır ve tümü tüm Apple cihazlarının %99’unu destekleyen üç telli şarj kabloları ve ek olarak neredeyse tüm USB bağlantı noktası cihazlarını destekleyen diğer iki şarj kablosuyla donatılmıştır. Doğal bambu malzemelerinin bu şarj istasyonunu çevre dostu kıldığını ve iPhone, Samsung Galaxy cihazları, Nexus, Apple Watch, AirPods ve daha fazlası gibi en popüler teknoloji ürünlerini desteklediğinden bahsetmiyorum bile.

Şarj istasyonu

Bu şarj istasyonu, montajı ve sökülmesi de kolay olan manyetik tabanı göz önüne alındığında, sağlam ve devrilmesi oldukça zordur. Geniş, geniş taban bölmesinde, tüm kablolarınızı, USB’lerinizi veya anahtarlı uzatma kablolarınızı tek bir yerde verimli bir şekilde saklayın (prizlerin yakınında takılmak yerine!) AirPod’lar veya iWatch depolama için yapılmış havalı çıkıntılı raf, birini kolaylıkla yerleştirmenize, aynı anda şarj olurken yoldan uzak tutmak.

Bu şarj istasyonu diğerlerinden biraz daha büyük olsa da, bir masanın alt çekmecesinde veya bir dolap rafında çok iyi saklanıyor. Kullanmanız gerektiğinde, sadece ev için değil, bir ofis toplantı odası, hatta bir sınıf veya restoran çalışma alanı için mükemmeldir!

Ne için bekliyorsun? Teknoloji cihazlarınızı düzenlemeyi çok daha kolay hale getirecek bu verimli, güzel şarj istasyonunda bu sıcak fırsata atlamanızı kesinlikle öneririz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-charging-station-efficient-charger-4204970/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir