Velcro Silindirler Gerçekten Çalışıyor mu? Bir Alışveriş Editörünün Dürüst İncelemesi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Kuaförden taze bir fönle çıkmaktan daha iyi bir his yoktur. Adımımda (ve saçımda) o sıçramayı elde etmek için bu görünümü taklit etmeye çalıştım ve bu tamamen aynı değil. Görünümü çivilersem, özellikle sabahları her zaman sahip olmadığım çok fazla zaman ve sabırdan sonra. Sadece hacimli ve parlak, kabarık saçlar istiyorum, bu kadar mı sorulacak?

Son zamanlarda, görüyorum cırt cırtlı silindirler son zamanlarda her yerde ne zaman izlesem öforigörürdüm Maude Apatow’un karakter Saçında cırt cırtlı rulolar olan Lexi. Ne zaman New Jersey’nin Gerçek Ev Kadınları açık, Margaret Josephs bir gece dışarı çıkmaya hazırlanıyor saçları makaralarla dolu. Aklım Lily James’in Pam Anderson’a dönüşümüyle uçup gitti. Pam ve Tommy. Kuaförler Lily’nin saçını DryBar’dan cırt cırtlı rulolarla yaptılar. En sevdiğim TV şovlarından ilham alarak sonunda daldım ve sıcak silindirler olayını denedim. Farklı ürünlerle bazı deneme yanılmalardan sonra, işte benim için işe yarayanlar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326318/do-velcro-rollers-really-work-our-shopping-editors-honest-review?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın