Ve The Voice 22. Sezonun Kazananı…


Yetenekli yarışmacılar arasından bir yıldız galip geldi.

Ülke sanatçısı ve Ekibi Blake Shelton‘s Bryce Leatherwood resmi olarak NBC’nin 22. sezon galibi olarak taçlandırıldı. Ses 13 Aralık’ta, En İyi 5 rakibini geride bırakarak Ömer José Cardona, Brayden Lape, morgan myles ve beden.

Bryce galibiyetini, iki gecelik 22. sezonun canlı finalinin ikinci yarısında baş döndürücü koçlar tarafından garantilendi. John efsanesi, Gwen Stefani, Camila cabello ve izleyiciler, Blake’in koçu ve hemen yanında ülke efsanesi ile yaptığı “Hillbilly Bone” şarkısının heyecan verici düetiyle.

Finalde ayrıca sık sık performanslar da yer aldı. Ses koç Kelly Clarkson, kane kahverengi 21. sezonun galibi Blake’in özel yardımıyla Ses Tom adlı kız, adam Lambert, Maluma, Bir cumhuriyet ve BRELAND.

Beş sezonda üçüncü kez birinci oldu. Ses 18. sezonun galibinin izinden giden Team Blake’ten geldi Todd Tilghman ve 20. sezon kazananı Cam Anthony.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357951/and-the-winner-of-lessigreaterthe-voicelessigreater-season-22-is…?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir