Ve Aynen O 2. Sezon gibi: Carrie ve Samanth için Sırada Ne Var


Bu haber bir çizburger, büyük kızartma ve kozmopolitten daha iyi!

Sezon iki Seks ve Şehir yeniden başlat, Ve Aynen Böyle… devam ediyor, ancak küçük ekranlarımıza (ve prodüksiyon için New York sokaklarına) çarpmadan önce dizi yaratıcısı Michael Patrick Kral yabancılaşmış en iyi arkadaşlar Carrie Bradshaw ve Samantha Jones’un nerede durduğu ortaya çıktı.

Birinci sezonda, Carrie (Sarah Jessica Parker) ve Samantha (Kim Cattrall), şu anda Londra’da yaşayan, metin alışverişlerini birbirleriyle paylaştı. Peki çift hala mesajlaşacak mı? King’e göre, “Evet!”

Cattrall, esprili ve rastgele halkla ilişkiler uzmanı rolünü tekrarlamasa da, yazarlar yukarıda belirtilen mesajlar boyunca karakterini gösteride tutabildiler.

Birinci sezonun finalinde, Bay Big’in (Chris Noth) yurtdışında küller, Carrie Samantha’ya mesaj atıyor, “Paris’teyim. Bir kokteyl için buluşmak ister misin?” Samantha’nın yanıtladığı, “Yarın gece nasıl?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333915/and-just-like-that-season-2-what-s-next-for-carrie-and-samantha?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel