Ve Aynen Böyle: Carrie ve Aidan’ın Buluşmasına İlk Bakışınız


Birkaç kozmos dökün, çünkü kutlamak için bir nedenimiz var.

13 Ocak’ta HBO Max resmi olarak onayladı John Corbett ikinci sezonda Aidan Shaw rolünü yeniden canlandıracak. Ve Aynen Öyle…. Bir sonraki taksitten yeni görüntülerde, Aidan (Corbett) eski nişanlısı Carrie Bradshaw (sarah jessica parker).

flama altyazılı fotoğraflarda, “Şşt. Kimseye söyleme.”

Üzgünüm, HBO Max, ama anlatıyoruz herkes.

Corbett’in katıldığına dair raporlar Ve Aynen Öyle… ikinci sezon ilk olarak Ağustos’ta ortaya çıktı ve Deadline, ilk olarak dizinin üçüncü ve dördüncü sezonlarında ortaya çıkan aktörün Seks ve Şehir– “önemli, çok bölümlü bir yay için ayarlandı.”

Yine de Corbett’in daha önce iddia ettiği gibi şüphelerimiz vardı. Altıncı Sayfa Nisan 2021’de “gösteriyi yapacağını” söyledi. Yine de ilk sezonda hiç görünmedi.

Yaratıcı, Aidan’ın neden birinci sezonun dışında kaldığı hakkında michael patrick kral Şubat ayında Deadline’a Bay Big’in ölümünün ardından dul kalan “Carrie için çok şey” olduğunu savundu (Chris Noth).
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361457/lessigreaterand-just-like-that…lessigreater-season-2:-your-first-look-at-carrie-and-aidan-s-reunion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir