Ve Aynen Böyle… 2. Sezonun Bir Prömiyer Tarihi Var


Ve Aynen Öyle… ikinci sezon neredeyse burada.

HBO, 17 Mayıs’ta dizinin yeni bölümlerinin yayınlanacağını duyurdu. Seks ve Şehir prequel serisi 22 Haziran’da Max’e (eski adıyla HBO Max) gelecek.

Hayranlar ayrıca sanat eseri ile yeni sezona bir kez daha göz attılar. sarah jessica parkerCarrie Bradshaw uzun bir yemek masasının önünde ve ortasında duruyor. Yanında kankaları Miranda Hobbs (Cynthia Nixon) ve Charlotte York Goldenblatt (Kristin Davis) her iki tarafta, Che Diaz gibi yörüngelerinin diğer üyeleri gibi (Sara Ramirez) ve Seema Patel (Sarita Choudhury), akşam yemeği partisinin geri kalanını oluşturur.

Ve Aynen Öyle…‘nin resmi ikinci sezon çıkış tarihi, Max’in Carrie’nin eski sevgilisi Aiden Shaw’ın dönüşünü önizleyen tanıtım fragmanını açıklamasından haftalar sonra geliyor (John Corbett). Ayrıca Miranda’nın kocası Steve Brady’den ayrılmasının ardından Che ile olan yeni aşkı hakkında bir güncelleme de verdi (David Eigenberg), bir “adım yukarı” alay ediyor.

Ancak John uzun zamandır beklenen dönüşünü yaparken – ki bu ilk kez geçen yıl onaylandı – yeni gelen tek kişi o değil. Ve Aynen Öyle…daha önce bildirildiği gibi Tony Danza bir görünüm yapacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374679/lessigreaterand-just-like-that…lessigreater-season-2-has-a-premiere-date?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir