Varis Eliza Fletcher’ın Ailesi Ölümü Hakkında Konuştu


Eliza Fletcher‘ın ailesi yas tutuyor.

Şehrin polis departmanına göre, 34 yaşındaki milyarder mirasçı ve anaokulu öğretmeni, Memphis’te bir koşu sırasında kaçırıldıktan üç gün sonra, 5 Eylül’de ölü bulundu. Trajik keşfin ardından, ailesi bir bildiri yayınladı ve “bu anlamsız kayıptan dolayı kalpleri kırık ve harap” olduklarını paylaştı.

“Liza, ailesi, arkadaşları, meslektaşları, öğrencileri, ebeveynleri, İkinci Presbiteryen Kilisesi cemaatinin üyeleri ve onu tanıyan herkes için çok büyük bir keyifti” dedi. yerel haber istasyonu WREG 6 Eylül’de “Şimdi onun ne kadar özel olduğunu hatırlamanın ve kutlamanın ve onu bu kadar önemseyenleri desteklemenin zamanı geldi.”

Bu zor zamanda topluma “sevgi ve endişe ifadeleri” için teşekkür eden aile, “Yerel, eyalet ve federal kolluk kuvvetlerine Liza’yı bulmak ve sorumlu kişiye adaleti getirmek için gösterdikleri yorulmak bilmez çabalar için sonsuz minnettarız. Bu korkunç suç için.”

Medya temsilcileri de dahil olmak üzere herkesin, bu acı verici dönemde dışarıdan müdahale olmaksızın ailenin mahremiyet içinde yas tutması gerektiğini anlamasını umuyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345109/heiress-eliza-fletcher-s-family-speaks-out-on-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir