Vanessa Williams, Yolda 25 Yıl Geçirdikten Sonra Nasıl Parıldamaya Devam Ediyor?


Tebrikler! Az önce şehirdeki en sıcak biletler için bir kulis bileti kazandın.

Sevdiğiniz sanatçılar yepyeni şovlarla yollara çıkmaya ve izleyicileri eğlendirmeye devam ediyor. Ancak bu kadar çok yetenekle, her olayı tek tek deneyimlemek zor. Neyse ki, yılın mutlaka görülmesi gereken her konseri için tam erişimli bir bilet sunuyoruz. E!’nin Sahne Arkası Geçişine hoş geldiniz.

Vanessa Williams bir elmas gibi parlamasını bilir.

1997’den beri Grammy adayı, “Save the Best for Last” ve “Rüzgarın Renkleri” de dahil olmak üzere uzun hit kataloğunu seslendirerek dünyayı dolaştı.

Ancak tatil yaklaşırken Vanessa, Feinstein’s/54 Below’s grubuna katılmaya karar verdi. Elmas Serisi 13-18 Aralık tarihlerinde altı performans için. Fırsat, 59 yaşındaki birinin deneyimlemek için sabırsızlandığı bir şey.

Vanessa, E! Haberler. “Ama sonra kendi işlerini yaptıklarını gördüğünüzde ve hikayelerini dinlediğinizde, birinin hayatı hakkında duyduğunuzda ve söylemeyi seçtikleri şarkıları duyduğunuzda kişiliğinin bambaşka bir yönü var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358307/how-vanessa-williams-keeps-shining-bright-after-25-years-on-the-road?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir