Vanessa Hudgens’in Saç Dönüşümü Lady Gaga Hayranlarını Alkışladı


Vanessa Hudgens baş döndürücü yeni bir görünüm ortaya çıkardı ve biz alkış için yaşıyoruz.

Kendine özgü esmer bukleleriyle tanınan aktris, 13 Aralık’ta epik saç dönüşümünü açıkladığında hayranlarını şok etti. özçekim altyazılı“O bile kim,” Vanessa kısa bir sarışın yaptı ve kaşlarını ağarttı.

Birçoğu için cevap şuydu… Lady Gaga?

Bir kullanıcı, “Gençken takıntınız Vanessa Hudgens ve Lady Gaga idi ve şimdi Vanessa, Lady Gaga gibi giyinmeye karar verdi,” yorumunu yaptı. Bir tane daha ekledi, “Kesinlikle Lady Gaga’yı veriyor!” Üçüncüsü, Gaga’nın 2013 tarihli “Venüs” şarkısına atıfta bulunarak, “Beni liderinize götürün” yazdı.

Şarkıcının 2013 filmindeki rolü için saçlarını kesmesiyle Vanessa’nın yeni bir saç modeli yaptığı ilk sefer olmadığını belirtmekte fayda var. bana sığınacak bir yer ver. Saç kesimine gelince, aslında meseleleri kendi halletmişti. kelimenin tam anlamıyla.

“Filmde karakterim saçını kesiyor” dedi Hollywood’a Erişim 2014’te “Kesiyorduk ve kesilmiş gibi görünmüyordu, sanki kendim kesiyormuşum gibi, bu yüzden makası aldım ve gerçek saçımı kesmeye başladım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358078/vanessa-hudgens-jaw-dropping-transformation-has-lady-gaga-fans-applauding?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir