Vanessa Hudgens Yeni Videoda Korkunç Bir Cadıya Dönüşüyor – Hollywood Life


Vanessa Hudgens Yeni Videoda Korkunç Bir Cadıya Dönüşüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Vanessa Hudgens, 33, yeni rolü için şimdiden Cadılar Bayramı ruhuna giriyor! aktris aldı Instagram Eli Roth’s için korkunç bir cadıya dönüştüğünü gösteren göz alıcı bir videoyu paylaşmak için Perili Ev: Trick-VR-TreatMETA için yeni bir 30 dakikalık sanal deneyim projesi Çeşitlilik. Hızlandırılan klip, yetenekli bir ekip tarafından yüzüne yoğun protezler konan Vanessa’nın bir sandalyede oturmasıyla başlıyor ve ürkütücü bakış ve dalgalarla kameraya doğru yürürken korkunç bir sonuçla bitiyor.

“Ah dönüşüm 😈🖤sadece arkadaşım @realeliroth beni bu kadar iyi gösterirdi👻 @meta Horizon Worlds, 10/2” projeyi tanıtırken başlıkta yazdı. Hayranları dönüşüm hakkında hızlı yorum yaptı ve çoğu onu sevdi. “Vay!!!” diye haykırdı, bir diğeri ise dönüşümün ne kadar sürdüğünü sordu. Bir diğeri, “Bu çok havalı” diye paylaştı.

Vanessa son videosunu paylaşmadan önce siyah beyaz fotoğraflar ve seksi bir cadı gibi giyinmiş bir videosunu paylaştı. Güzel, siyah iç çamaşırı giymiş bir arkadaşıyla poz verdi ve kafasına siyah bir peçe ve uygun eldivenler eklerken saçlarını geriye doğru çekti. “1 EKİM MUTLU OLSUN, güle güle kaydırın” diye fotoğraf ve videonun yanına yazdı.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens önceki bir etkinlik sırasında. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Vanessa’nın son gönderileri, Cadılar Bayramı’nı sevmesiyle bilindiği düşünülürse, pek de sürpriz olmadı. Yetenekli yıldız, her zaman dikkat çekmeyi başaran çok sayıda korkutucu ve seksi kostümü paylaşmak için her Ekim’de sosyal medyaya giriyor. Bir melekten bir kurda ve bir genç cadıya, yılın en ürkütücü döneminde epik görünüm söz konusu olduğunda asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Vanessa, Cadılar Bayramı görünümüyle hayranlık uyandırmadığında, bunu genel günlük stiliyle yapıyor. En yeni kıyafetlerinden biri siyah kısa bir üst, eşleşen pantolon ve beyaz bir kova şapkaydı. Ablasının yanında poz verdi stellaHaziran ayında paylaştığı bir fotoğrafta da kendi kısa bluzu ve kot pantolonu içinde harika görünüyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/17/vanessa-hudgens-transforms-witch-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir