Vanessa Hudgens Yeni Fotoğrafında Kırmızı Bikiniyle Cızırdadı


Vanessa Hudgens sıcak, kırmızı sıcak geliyor.

33 yaşındaki oyuncu, bu hafta tropik bir kaçamak sırasında çekilen bir dizi cızırtılı bikini fotoğrafını yayınlayarak Instagram’ı neredeyse ateşe verecekti.

Fotoğraflarda, Vanessa bir fırtına gibi poz veriyor. Çıplak Wolfe tarafından itfaiye kırmızı iki parça Gümüş elmas detaylı balenli bir üst ve kalçalarda yüksek kesimli tanga altları var.

“Doğa her şeyi daha iyi yapar” Lise Müzikali şap 26 Temmuz gönderisine başlık attıdalgalar ayaklarına çarparken ve arka planda dev bir uçurum dururken yosun kaplı iki kayanın arasında durduğunun görüntüleri ile birlikte.

Nihai plaj bebeği görünümünü tamamlayan Vanessa, seksi mayoyu Givenchy aynalı kedi gözü gölgeleri, metalik bir halhal, göbek deliği halkası ve sabitlenmiş kıvırcık esmer kilitleriyle tasarladı.

İki hafta önce Vanessa, Meksika’nın Punta Mita kentinde BFF’sinde kutlarken fotoğraflandı. Sarah Hylandbekarlığa veda partisi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339747/vanessa-hudgens-sizzles-in-red-bikini-after-sarah-hyland-s-bachelorette-party?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir