Vanessa Hudgens ve Cole Tucker, Super Bowl Partisinde Sarılıyor – Hollywood Life


Vanessa Hudgens ve Cole Tucker, Super Bowl Partisinde Sarılıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: BFA

Vanessa Hudgens Ve Cole Tucker 10 Şubat Cuma günü Phoenix’te One Party by Uber’e çıktı! Yeni nişanlanan çift, yıldızlarla dolu gecede siyahlar giyip fotoğrafçılara sarılırken çok şık görünüyordu. bu Lise Müzikali Kesikler ve topuklu siyah bir tulum içinde katledilen şap, kuzguni saçlarını bir topuzda tutmayı tercih ediyor. Üstüne bir deri ceket ve siyah bir çift pompa ekledi. Cole, siyah tişörtü, pantolonu ve spor ayakkabılarının üzerine zeytin yeşili bir ceket ekledi.

Vanessa Hudgens ve Cole Tucker, Super Bowl Partisinde Sarılıyor - Hollywood Life
Vanessa Hudgens ve Cole Tucker, Uber’in Super Bowl öncesi partisinde. (BFA)

Pazar günkü Super Bowl LVII’ye ev sahipliği yapan Arizona’daki gezi, çiftin koridorda yürümeye hazır olduklarını doğrulamasından bu yana ilklerden birini işaret ediyor. Nişan ilk olarak 2 Şubat’ta tarafından bildirildi. TMZ, çıkış, beyzbol profesyonelinin soruyu geçen sonbaharda Paris, Fransa’ya yaptığı bir tatil sırasında ortaya attığını öne sürdü. Vanessa, arka planda ikonik Eyfel Kulesi’nin olduğu özel anın fotoğraflarını yayınladığında tam olarak böyle olduğu ortaya çıktı.

Elini kameraya doğru kaldırırken muhteşem pırlanta yüzüğünü gösterdi ve mat bordo manikürünü de yakaladı. “EVET. Daha mutlu olamazdık, ”diye yazdı 10 Şubat’ta resmi Instagram sayfası aracılığıyla. Başka bir görüntüde Cole, dönüm noktası anını kutlarken yüzük parmağını kameraya doğru kaldırırken – kuşu çevirmeye bir bakış – olmak için karısına (ve üç yıllık partneri) sarıldı.

Arkadaşından da olmak üzere çift için tebrik mesajları yağmaya başladı. sarah hyland. “Daha mutlu olamazdım, Tam burada.. Neye sahip olduğumuza bir bakın.. Bir peri masalı hikayesi, bizim kendi mutlu sonumuz,” Modern aile bir şiirden alıntı yapan yıldız kaleme aldı. Ashley Benson, üzerinde Vanessa ile birlikte çalışmış olan Bahar tatilcileriayrıca “sizi seviyorum çocuklar” ile seslendi. Lily Collins yorum yaptı, “Ahhh tebrikler anne!!!!!!” Vanessa, resmi olarak ne zaman ve nerede evlenmeyi planladıklarına dair herhangi bir ek ayrıntıyı henüz paylaşmadı, ancak bunun unutulmaz bir düğün olacağına şüphe yok.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/vanessa-hudgens-cole-tucker-attend-snuggle-super-bowl-party-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir