Vanessa Hudgens ve Austin Butler Oscar After-Party 2023’e Katılıyor – Hollywood Life


vanessa hudgens auastin butelr


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Vanessa Hudgens Ve Austin Butler 12 Mart’ta Vanity Fair Oscar partisinin önünde yollarının kesiştiği görüldü. 2020’nin başında ayrılmalarından önce sekiz yıldır çıkan eski sevgililer, partiden ayrılırken kısa bir yeniden bir araya geldi. Aynı karede fotoğraflandılar, bu da birbirlerine ne kadar yakın olduklarını kanıtlıyor, ancak yapmış olabilecekleri herhangi bir konuşmanın içeriği belirsiz.

vanessa hudgens austin uşak
Vanessa ve Austin, Oscar partisinin dışında. (ARKA IZGARA)

Austin, şimdiki kız arkadaşıyla VF partisindeydi. Kaia Gerber, ayrılırken fotoğraflandığında MIA olmasına rağmen. Austin ve Kaia 2021’in sonundan beri çıkıyorlar. Bu sırada Vanessa kısa süre önce erkek arkadaşıyla nişanlandı. Cole Tucker. Oscar gecesinde yalnızdı ama o akşam çekilen fotoğraflarda nişan yüzüğü sol elinde parlıyordu.

Gecenin erken saatlerinde Vanessa, ABC’nin Oscar’lar için düzenlediği kırmızı halı gösterisine ev sahipliği yaptı. Austin kırmızı halıda bir katılımcıydı, ancak yardımcı sunucuyla ABC röportajını yaparak eski sevgilisinden kaçındı. Ashley Graham, yerine. Kaia, en iyi arkadaşı ve menajerini artı biri olarak getirdiği için Austin ile Oscar’lara katılmadı. Austin, rolüyle En İyi Erkek Oyuncu adayı oldu. Elvisancak ödülü kaybetti Brendan Fraserperformansından dolayı eve götüren Balina.

Austin çekimlere başladı. Elvis 2019’da hala Vanessa ile çıktığı sırada ve son zamanlarda rolde kendisine ilham verdiği için ona itibar etti. Austin yakın zamanda yaptığı bir röportajda, “O kadar uzun süredir birlikteydik ki, gerçekten de bu tür bir durugörü anı yaşadı,” diye itiraf etti. “Yani ben gerçekten… Bana inandığı için ona çok şey borçluyum.”

Austin’in bahsettiği “durugörü” anı, o daha ne olduğunu bilmeden önce gerçekleşti. Elvis film yapılıyordu. “Noel ışıklarına bakacaktım [with Vanessa] ve radyoda bir Elvis Noel şarkısı vardı,” diye bir yuvarlak masa toplantısında açıkladı. Hollywood Muhabiri. “Şarkıya eşlik ediyordum ve [she] bana baktı ve ‘Elvis’i oynamalısın’ dedi ve ben de ‘Ah, bu çok uzun bir ihtimal’ dedim. Birkaç hafta sonra piyano çalıyordum. Arkadaşlarım ya da başka bir şey için asla gerçekten şarkı söylemedim. [She] oradaydım ve ben piyano çalıyordum, ‘Ciddiyim, bir senaryonun haklarını nasıl alacağınızı bulmalısınız’ dedi. Sonra menajerim aradı ve ‘Yani, Baz Luhrmann bir anlaşma yapıyor’ dedi. Elvis film…’” Austin, Oscar adaylığının yanı sıra filmdeki rolüyle Altın Küre de kazandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/vanessa-hudgens-austin-butler-oscars-after-party-2023-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir