Vanessa Hudgens Nişanlılığını Pırlanta Yüzüğün İlk Fotoğrafıyla Doğruladı – Hollywood Life


vanessa ve cole


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Felipe Ramales / SplashNews.com

Düğün çanları yaklaşıyor ve oyuncu Vanessa Hudgens, 34, parlıyor! Geçen hafta nişan haberinin çıkmasından sonra, the Lise Müzikali yıldız aldı instagram heyecan verici haberi kendisi doğrulamak için! “EVET. Daha mutlu olamazdık,” diye sevimli fotoğrafın altına yazdı. nişanlı, Cole Tucker, 26. Nişan fotoğrafları atlıkarıncasında, esmer güzel Cole’a deri bir trençkotla sokulmuş, Cole ise kocaman gülümsüyordu. İkinci slayt, platin ayarlı oval şekilli bir elmas gibi görünen devasa nişan yüzüğünü gösteriyordu.

Vanessa romantik Paris fotoğraflarını paylaştıktan kısa bir süre sonra birçok arkadaşı ve 48,5 milyon takipçisi onu tebrik etmek için yorumlara yöneldi. Modern aile şap sarah hyland şöyle yazdı: “Daha mutlu olamazdı, Tam burada, Bakın elimizde ne var Bir peri masalı hikayesi, Bizim kendi mutlu sonumuz,” The Vampire Diaries ise şap Nina Dobrev sadece kalp-göz emojileri eklendi. Tabii ki, Disney Channel mezunu dostum Ali Michalka tatlı bir mesaj da yazdı! “Tebrikler Vanessa! tüm mutluluğu hak ediyorsun” dedi. Daha sonra, DWTS yıldız Derek Hough “Hoop hop!!!” diye seslendi. Tebrikler.”

Cole, gönderiyi kendi hesabında da paylaştı. instagram hesabı o gün ve ünlü arkadaşlarından da birçok iyi dilekle karşılandı. Küçük sevimli yalancılar şap ashley Benson “Sizi seviyorum çocuklar” yorumunu yaptı. Hayranlarından biri, Vanessa’nın filmden ikonik “T as in Troy” sahnesine atıfta bulunmadan edemedi. HSM. Hayran, tapılası bir şekilde “Tucker’daki gibi T,” diye kaleme aldı. Nişan onayı, yıldız adaya yakın bir kaynağın söylediğinden bir hafta sonra gelir. TMZ yakında “yaparım” demeye hazır olduklarını. İçeriden biri, profesyonel beyzbol oyuncusunun soruyu 2022’nin sonunda sorduğunu ortaya çıkardı ve Vanessa’nın anlık görüntüleri bunu kanıtlıyor!

vanessa
Vanessa Hudgens, Cole Tucker ile nişanını 9 Şubat 2023’te doğruladı. (SAG Ödülleri için Anthony Harvey/Shutterstock)

Ayrıca, 34 yaşındaki yakışıklı erkeğinden fışkırmak için 25 Ocak’ta Instagram’a gitti. “Dünyayı durduracağım ve seninle eriyeceğim @cotuck,” diye yazdı. fotoğraf dans edenlerden. Ve Kasım ayının sonunda Vanessa nişan yüzüğünü Cole’un doğum günü anısına özenle sakladı. “Ruhumu yükseltmek için her zaman minnettarlığa yaslandığım zamanlar olsa da, şükretme günüm kutlu olsun. Şükredecek çok şey var. Tabiat Ana, Fam, arkadaşlar, dis adam. Liste uzayıp gidiyor, umarım bugün için minnettar olduğunuz şeylere odaklanarak ruhunuz yükselir” diye yazdı. fotoğraf sol eli arkasında.

Pittsburgh Pirates stoper ve Vanessa iki yıldır çıkıyorlar ve birbirlerine olan aşklarından çekinmiyorlar, çünkü sık sık birbirleriyle fark ediliyorlar. Kasım 2020’de, yakın bir kaynak Bahar tatilcileri yıldız söyledi HollywoodYaşamı Cole’a ne kadar aşıktı. O sırada içeriden biri, “Vanessa, Cole’un yanındayken gülümsemekten kendini alamıyor,” dedi. “İşleri aceleye getirmek istemese de, onunla birlikte olmaktan gerçekten hoşlanıyor çünkü orada bir rahatlık seviyesi var. Onun gerçekten gerçek biri olduğunu düşünüyor ve onun yanında kendisi gibi olabileceğini düşünüyor.” Mutlu çifte tebrikler!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/vanessa-hudgens-confirms-engagement-diamond-ring-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir