Vanessa Hudgens, Met Gala’da Olivia Rodrigo ile Röportaj – Hollywood Life


vanessa hudgens, olivia rodrigo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/AP/Matt Baron/Shutterstock

Vanessa Hudgens ve Olivia Rodrigo 2 Mayıs Pazartesi günü Met Gala’nın kırmızı halısında birbirlerine karşılıklı takdir gösterdiler. Ekşi 19 yaşındaki şarkıcı ve benim için ekstra tatlı bir andı. Lise Müzikali hayranları, orijinal ve yeniden başlatılan Disney+ serisi için her biri Gabriella’yı iki farklı kapasitede oynayan iki aktrisi görmek istiyor.

Vanessa “Ehliyet” şarkıcısı ile röportaj yapmaya hazırlanırken moda, Olivia’ya “Lil Miss New Gabriella” adını verdi ve ortak rol nedeniyle ikisinin bir “bağlantısı” olduğunu hissettiğini söyledi. Olivia oyuncuya “ruh kardeşler” olduklarını söyledi ve Vanessa ortak rol için çok heyecanlı görünüyordu. “Bu senin kız kardeşin olacağım anlamına geliyorsa, varım,” dedi.

Hatırlamayanlar için orijinal filmde Gabriella rolünü Vanessa başlatmıştı. Lise Müzikali üçleme, ilk çıkışını 2006’da klasik Disney Channel Orijinal Filminde yaptı. 2019’da Olivia, yeniden başlatılan filmde rol aldı. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi sahnelenen bir prodüksiyonda Gabriella’yı oynayan Nini Salazar-Roberts olarak HSM.

Vanessa Hudgens, Met Gala'da Olivia Rodrigo ile Röportaj – Hollywood Life
İki ‘High School Musical’ yıldızı, Met Gala’da kırmızı halıda birlikte tatlı bir röportaj yaptı. (Evan Agostini/AP/Matt Baron/Shutterstock)

Vanessa, Disney ile aralarındaki bağın yanı sıra, Olivia’ya güzeller hakkında sorular sordu. Donatella Versace-kırmızı halıda salladığı elbise tasarımı. O da sordu 2021’in anlık klasiğinin devamını bekleyebileceğimiz zamanlarda “İyi 4 u” şarkıcısı Ekşi. “Şu anda üzerinde çalışıyorum ve sürekli yazıyorum ve [I] Sadece doğru olduğundan emin olmak istiyorum ve evet, yeni bir dönem için heyecanlıyım” dedi.

Her iki bayan da Pazartesi günü Fashion’s Biggest Night’ta kesinlikle muhteşem görünüyordu. Olivia’nın elbisesi, epik ilk albümünün kapak şemasını hatırlatan ışıltılı ve mordu. Kıyafetini uyumlu ayakkabılar, uzun eldivenler ve saçında birkaç kelebek ile tamamladı. Vanessa, ciddi gotik havalar veren siyah bir Viktorya elbisesi ile çok daha koyu bir görünüm elde etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/vanessa-hudgens-olivia-rodrigo-met-gala-high-school-musical/

Yorum yapın