Vanessa Hudgens, High School Musical’in Doğu Lisesine Geri Dönüyor


8. Kardeş rekabeti, Ashley ve Lucas için ekranda olduğu kadar, ekran dışında da gerçekti…en azından ilk başta. Ashley, YouTube kanalı için Lucas ile kaydettiği bir video sırasında “Yakın değildik. İyi arkadaş değildik… birbirimizden nefret ediyorduk” dedi. Lucas, ilk filmi çekmeye başladıklarında çiftin “en iyi ayağını kaldırmadığını”, ancak sonunda yakın arkadaş olduklarını da sözlerine ekledi. Ne kadar muhteşem!

9. Buzzfeed ile yaptığı röportajda Lucas, Ryan’ın cinselliğinin erkenden keşfedilmesi için baskı yaptığını açıkladı. “Senaryoyu okuduktan sonra söylediğim ilk şey [Kenny Ortega] ‘Tamam, Kenny, Ryan eşcinsel, değil mi? Disney Channel olduğunu biliyorum, bu yüzden gerçekten eşcinsel olmayacağım ama demek istediğim, evet, değil mi?’ Lucas, “Şöyle düşünün: Genç bir karakteri oynama fırsatınız var, tiyatroya gidiyor, o bir sanatçı ve olaya bu açıdan bakalım” dedi. bana kendi hayatı hakkında ve ‘Ryan’da kendimden çok şey görüyorum’ gibiydi. Evet, lisede gey olduğumu biliyordum ama kimseye söylemedim.’ Bunu gerçek kılmakla ilgiliydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335849/vanessa-hudgens-returns-to-high-school-musical-s-east-high?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir