Vanessa Hudgens Hayranları Bu Austin Butler Röportajı Üzerine Vızıldadı


Austin Butler bu hayran kitlesi sarsıldı mı?

Altın Küre ödüllü oyuncu, kısa bir süre önce oyunculuğa giden yolu düşündü. Elvis Presley biyografik filmde Elvis, onu rol için mükemmel olduğuna ikna edenin bir “arkadaş” olduğunu açıklıyor. Bununla birlikte, birçok hayranın işi var, işi var, Austin’in potansiyel olarak eski kız arkadaşından bahsettiğini anladı. Vanessa Hudgens– ve iyi bir sebeple.

“Bunu duymadan önceki ay Baz [Luhrmann] filmi çekiyordum, bir arkadaşımla Noel ışıklarına bakacaktım” diye anımsıyordu. Hollywood Muhabiri“Radyoda bir Elvis Noel şarkısı vardı ve şarkıya eşlik ediyordum ve arkadaşım bana baktı ve ‘Elvis’i oynamalısın’ dedi. ‘Ah, bu çok uzun bir ihtimal’ dedim.”

Ancak isimsiz arkadaşının ısrarcı olduğunu ve kısa bir süre sonra ona aynı notu verdiğini belirtiyor.

“Birkaç hafta sonra piyano çalıyordum” diye devam etti. “Asla hiçbir arkadaşım için şarkı söylemedim. Aynı arkadaş oradaydı ve ben piyano çalıyordum. ‘Ben ciddiyim. Bir senaryonun haklarını nasıl alacağınızı bulmalısınız’ dedi. Sonra menajerim aradı ve ‘Demek Baz Luhrmann bir Elvis filmi çekiyor’ dedi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361121/vanessa-hudgens-fans-are-buzzing-over-austin-butler-s-comments-about-a-%22friend%22-who-encouraged-elvis-role?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir