Vanessa Hudgens, Cole Tucker’ın Devasa Nişan Yüzüğünü Gösteriyor


Dır-dir Vanessa Hudgens yeni mücevherini göstermeye hazır mısın? Buna bahse girebilirsiniz.

bu Lise Müzikali alum nişanını doğruladı Cole Tucker beyzbol oyuncusundan aldığı elmas maytapının fotoğraflarını paylaşarak. 9 Şubat’ta yayınlanan bir dizi enstantanede, 26 yaşındaki Cole kollarını beline dolarken, 34 yaşındaki sol elinde bir yüzük gösterirken resmedildi.

Vanessa ayrıca, ince bir altın bant üzerinde oturan oval şekilli bir elmas gibi görünen mücevherin yakın planını da yayınladı. Gösterişli önemsiz şey, fotoğrafın Paris gece gökyüzünün arka planına uyuyordu.

Aktris, beyaz bir kalp emojisinin yanında “EVET” yazdı. “Daha mutlu olamazdık.”

Yorumlar bölümü kısa sürede çift için iyi dileklerle doldu, Vanessa’nın Bahar tatilcileri ortak yıldız ashley Benson “Sizi seviyorum çocuklar” yazıyordu.

Bu sırada, sarah hyland “Şükürler Olsun” alıntısı yaparak heyecanını dile getirdi. Kötü müzikal. “Daha mutlu olamazdım,” diye yorum yaptı. “Tam burada, Bakın elimizde ne var, Bir peri masalı planı, Kendi mutlu sonumuz.”

Julianne Hough ekledi, “Bu doğru bebeğim!!!!!! TEBRİKLER!!!!!!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364501/vanessa-hudgens-shows-off-her-massive-engagement-ring-from-cole-tucker?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir