Vanessa Hudgens, Coachella 2022’de Cesur Stilini Sergiliyor


Vanessa Hudgens hala Coachella’nın hüküm süren kraliçesidir.

Her yıl festival moda oyununu katleden oyuncu, COVID-19 salgınının iki yıllık bir ara vermesine neden olduktan sonra 2022 etkinliği için tüm gücüyle geri döndü.

33 yaşındaki mesaj attı onun Instagram’ına resimler 16 Nisan’da Kaliforniya, Indio’daki müzik etkinliğinin ilk gününden itibaren. özel yapım tasarımcı tarafından Natalya Fedner. bu göze çarpan parça900 fitten fazla bağlantılı zincirden el işçiliğiyle üretilen , altına oyulmuş bir mayo, savaş botları, hasır şapka ve bir Valentino el çantası ile tasarlandı.

Vanessa, E’ye “İstediğin gibi giyinmek için çok eğlenceli bir yer ve kesinlikle yaparım” dedi. Caliwater’ın Expo West’teki standında özel bir röportajda festival tarzıyla ilgili haberler. “

Her yıl gördüğü ilgi karşısında alçalarak, “Queen of Coachella” lakabının “sevimli” olduğunu düşündüğünü itiraf etti.

“Görülmek gerçekten güzel,” diye açıkladı. “Hepimizin istediği şey bu: görülmek ve kendimizi ifade etmek için güvende hissetmek. Coachella her zaman kendimi ifade etme konusunda güvende hissettiğim bir yer olmuştur.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327576/vanessa-hudgens-showcases-daring-style-at-coachella-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir