Vanessa Bryant ve Kızları Kobe El İzi Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Vanessa Bryant ve Kızları Kobe El İzi Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

vanessa bryant merhum kocasının örtüsünü kaldırma töreninde gururlu bir eş ve anne gibi görünüyordu, Kobe Bryant’ın15 Mart Çarşamba günü Hollywood’daki ikonik Çin Tiyatrosu’nda el izleri ve ayak izleri. 40 yaşındaki büyüleyici güzellik, kızlarını da beraberinde getirdi Natalya19, Bianka6 ve kapri3 NBA efsanesi babalarını ve kız kardeşlerini onurlandırmak için Giannaher ikisi de Ocak 2020’de bir helikopter kazasında öldü.

Vanessa Bryant ve Kızları Kobe El İzi Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Natalia, Vanessa, Bianka ve Capri Bryant, merhum babaları Kobe’nin Mart 2023’teki el izi töreninde. (John Salangsang/Shutterstock)

Ünlü babasının mini-me’si gibi görünen Natalia, törende güzel bir konuşma yaptı ve Kobe’yi “Kız babaların MVP’si” olarak nitelendirdi. İnsanlar. “Baba, sen bir ikonsun, efsanesin, hikaye anlatıcısısın ve en önemlisi, herhangi bir genç kadının hayal edebileceği en iyi kız babasısın,” dedi. “Sizi ve ailemizi temsil etmek için burada olmaktan onur duyuyorum ve sizinle son derece gurur duyuyoruz. Seni sonsuza dek ve her zaman seveceğiz. Sevgiler, Natalia, Gianna, Bianka, Capri ve Anne.”

İç açıcı bir gösteriyle Bianka ve Capri, ikonik tiyatronun betonundaki babalarının parmak izlerinin içine ellerini koyuyorlar. Natalia, “Ellerinizi onunkilere koymanızı ve bir an için ayakkabılarının içinde durmanızı tavsiye ediyorum,” diye ekledi. “Bu, Los Angeles şehri ve dünyanın her yerinden babamın hayranları için ellerinde tutup değer verecekleri bir hazine olacak.”

Vanessa Bryant ve Kızları Kobe El İzi Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Çin Tiyatrosu’ndaki etkinlikte aile birbirine destek oldu. (John Salangsang/Shutterstock)

Kobe, 2011’de efsanevi Çin Tiyatrosu’nda elleri ve ayakları betona basılan ilk atlet olduğunda bu izlenimi bırakmıştı. Tiyatro, onu ve Los Angeles sevgisine olan saygısını anmak için, onun el izlerini ve ayak izlerini Hollywood Bulvarı mekanının ön avlusuna kalıcı olarak yerleştirmeye karar verdi.

Anma töreni, Vanessa’nın geçen hafta Kobe ve Gianna’nın Şubat 2020’deki anma töreninden bu yana ilk kez Lakers arenasına dönmesinin ardından geldi. Vanessa, Kobe’nin arkadaşı ve takım arkadaşına saygılarını sundu, Paul Gazol, kimin forması emekli oluyordu. Paul, etkinlikte Vanessa’ya “Seni seviyorum kardeşim” dedi. “Kardeşin olmaktan gurur duyuyorum. Güzel kızlarınıza amca olmaktan gurur duyuyorum.”

Vanessa Bryant ve Kızları Kobe El İzi Töreninde: Fotoğraflar – Hollywood Life
Vanessa ve üç kızı, Kobe’nin betondaki izlerini inceliyor. (John Salangsang/Shutterstock)

El izi töreni ayrıca, Kobe’nin dul eşinin helikopter kazasının sızan fotoğrafları nedeniyle Los Angeles İlçe Denetleme Kurulu’ndan 28.5 milyon dolarlık anlaşmaya vardığı haberinin ardından geldi. Vanessa’nın avukatı Mart ayında yaptığı açıklamada, “Bugün, Bayan Bryant’ın bu grotesk davranışta bulunanlardan hesap sormak için verdiği cesur mücadelenin başarılı bir şekilde doruğa ulaştığı gün” dedi. İnsanlar. “Kocası, kızı ve ölen ailesine benzer saygısızlıkla muamele edilen topluluktaki herkes için savaştı. Umarız mahkemede zafer kazanır ve bu anlaşma bu uygulamaya son verir.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/vanessa-bryant-daughters-kobe-handprint-ceremony-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir