Vanessa Bryant, 16 Milyon Dolarlık Dava Kazanımını Hayır Kurumuna Bağışlayacak


Avukat, Vanessa’nın “Kobe ve Gigi’nin mirasına ışık tutmanın” bir yolu olarak gelirlerinden Mamba ve Mambacita Sports vakfına bağış yapmayı planladığını söyledi. Los Angeles zamanları bir açıklamada, grubun alacağı kesin para miktarını belirtmeden.

Vanessa, aynı zamanda kızların annesi Natalya Bryant19, Bianka5 ve kapri, 3, 11 günlük duruşma sırasında ifade vermişti. Karar okunduktan sonra mahkemede ağladı ve daha sonra Chris ile kucaklaştı. Daha sonra Instagram’da Kobe ve Gianna ile bir fotoğrafını paylaştı ve “Hepsi senin için! Seni seviyorum! Kobe ve Gigi için ADALET!”

Ayrıca kararı takiben, LA County avukatı Mira Hashmall bir açıklamada, “Jürinin bu davadaki sıkı çalışması için minnettarız. Jürinin İlçenin sorumluluğuna ilişkin bulgularına katılmasak da, para ödülünün jüri üyelerinin kanıtların Davacıların talebini desteklediğine inanmadığını gösterdiğine inanıyoruz. duygusal sıkıntı için 75 milyon dolar.”

Açıklamada, müvekkilleri ile sonraki adımları tartışacaklarını belirterek, “Bu arada, Bryant ve Chester ailelerinin trajik kayıplarını iyileştirmeye devam etmelerini umuyoruz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343816/vanessa-bryant-to-donate-proceeds-from-16-million-lawsuit-win-to-charity?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir