Vanderpump Kurallarının En Şok Edici Hile Skandalları


BCU (Bravo Sinematik Evreni), 3 Mart’ta Sandoval ve Ariana’nın Raquel ile yedi aylık bir ilişkisi olduğunun açığa çıkmasıyla dokuz yıllık ilişkilerini bitirdiği doğrulandığında sarsıldı. (İçeriden biri E! News’e, haber çıktığında kameraların oyuncular üzerinde çalıştığını söyledi, bu da dizinin şu anda yayınlanan 10. sezonunda oynayacağı anlamına geliyor.)

TomTom’un ortak sahibi 8 Mart’ta Instagram’da bir özür mektubunda “Hatalar yaptım, bencildim ve sevdiğim birini inciten pervasız kararlar verdim.”

“En büyük pişmanlığım, Ariana’nın onurunu lekelemiş olmam. Sevgi dolu ailelerimiz ve arkadaşlarımız da dahil olmak üzere bu kadar çok insanı asla hayal kırıklığına uğratmak istemedim.”

Raquel ayrıca, eylemleri için “mazereti olmadığını” söyleyerek Ariana’dan alenen özür diledi. Takip eden bir açıklamada Raquel, Tom ile olan ilişkisinin geleceğine değindi.

Raquel, E’ye “Sağlığıma dikkat etmem, kişisel gelişim üzerinde çalışmam ve yalnız kalmak için zaman ayırmam gerekiyor” dedi! Bir açıklamada haberler. “Tom’u önemsiyorum ve hiçbir şeyi etiketlemek ya da ileride olacakları tahmin etmek istemiyorum. Şu anda iyileşmem gerekiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367947/look-back-on-lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-most-shocking-cheating-scandals?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir