Vanderpump Kuralları’ndan Lala Kent Uygun Fiyatlı Yaz Kıyafetlerini Paylaştı


Lala Kent’in seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Lala, Amazon Influencer Programının ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Sıcak havalar geldi, bu da hepimizin alışveriş yapmak için başka bir nedeni olduğu anlamına geliyor. Vanderpump Kuralları yıldız Lala Kent Kısa bir süre önce Amazon’dan uygun fiyatlı moda seçimlerini tam zamanında ve özellikle bu yaz gerçekleşecek olan büyük bir etkinlik için paylaştı: Scheana Shay ve Brock Davies‘ düğün. Lala, “Yaz üç ay uzun ama Scheana’nın düğününe, Scheana’nın düğününe, Scheana’nın düğününe o kadar dalmışım ki. Bütün bunları bu yüzden aldım.” dedi.

Ve evet, hepimizin düşündüğü şeyi söyledi, “Çekim yapıp yapmayacaklarını kim bilebilir? Umarım öyledir çünkü 10. Sezonun alındığına dair onay aldık.” Lala, Amazon Live akışı alışverişçilerine, “Ağustos ayında Scheana’nın Meksika’daki düğününe gideceğim, bu yüzden düğün hafta sonu için çok fazla harika şeyim var” dedi.

Lala alay etti, “Scheana’nın Meksika’daki düğünü için tüm bulgularım var. Eğer filme alacaklarsa. Dikkat etmem gerekiyor. Yani, yakında televizyonda bunların hepsini görebilirsin.” Scheana ve Brock’un yaklaşan düğünleri Lala’nın alışverişinin ön saflarında yer alırken, aynı zamanda Bravo yıldızlarından ilham alan bazı uygun fiyatlı buluntuları da paylaştı. sonja morgan ve Stassi Schröder.

Lala, “Bütçede oynamayı sevdiğimi biliyorsun. Herkesin düşündüğünün aksine bu benim asıl işim gibi” dedi. Bir doları uzatmak ve trend olmak istiyorsanız, Lala’nın Amazon önerileri gerçekten geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333573/vanderpump-rules-lala-kent-affordable-summer-fashion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel