Van Jones Reunion Röportajında ​​Kim Kardashian’ın Çıktığı Söylentileri Hakkında Şakalar – Hollywood Life


Siyasi yorumcu, Kim Kardashian’ı podcast’ine davet ederken onunla aşk dedikoduları hakkında şaka yaptı.

Van Jones ve kim Kardashian Van’ın podcast’inin yeni bölümünde çıktıkları söylentileriyle ilgili duygularını dile getirdi Yaygın olmayan zemin 6 Nisan Çarşamba günü, eski arkadaşlar, arkadaşlarının ondan ayrıldıktan kısa bir süre sonra çıktıklarını düşündükleri arkadaşlıkları hakkındaki vızıltılara güldüler. Kanye Batı 53 yaşındaki Van, 41 yaşındaki Kim’e bunun “gelmiş geçmiş en iyi söylenti” olduğunu düşündüğünü söyledi.

Röportajı başlatmak için Van, ikilinin artık ceza adaleti reformu konusundaki çalışmaları hakkında kamuoyu önünde konuşabileceklerini söyleyerek aşk dedikoduları hakkında şaka yaptı. “Artık ayrıldığımıza göre, gerçekten topluluk önünde konuşabiliriz,” diye espri yaptı. Kim ayrıca söylentilerin beklenmedik olmasına rağmen bunun “komik” olduğunu düşündüğünü de söyledi.

Van ayrıca, dedikodular çıkmaya başlayınca arkadaşlarının SKIM’in kurucusuyla çıktığını düşündükleri için heyecanlandığını, ancak onları hayal kırıklığına uğratmak zorunda kaldığını da açıkladı. “İri bir inek olarak, üniversitedeki tüm adamlarımın beni kahraman sanıp, ‘Hayır, sadece insanları hapisten çıkarmaya çalışıyoruz’ dedim ama havalı bir söylentiydi, ” açıkladı.

Benzer şekilde Kim, evliliği bittikten sonra birçok insanın yeni bir ilişkiye bu kadar çabuk başlamaya hazır olduğunu düşünmesine şaşırdığını da söyledi. “Birçok insan bana da sordu ve ben de ‘Siz çocuklar, dışarı çıkmadan önce bir dakikaya ihtiyacım var’ dedim. En azından bana bir dakika ver,” dedi.

Van Jones Reunion Röportajında ​​Kim Kardashian'ın Çıktığı Söylentileri Hakkında Şakalar - Hollywood Life
Kim ve Van yıllardır yakın arkadaşlardır ve birçok davada birlikte çalışmışlardır. (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Kim ve Van’ın aşk dedikoduları, realite yıldızının Kanye’den ayrılmasından kısa bir süre sonra başladı, ama o onları Kardashians ile tutmak Haziran 2021’de yeniden bir araya gelecek. O zaman bile Van’ın söylentinin komik olduğunu düşündüğünü ve bunu kendi yararına kullandığını söyledi. “Van bana mesaj attı ve ‘Bu söylenti bana çok fazla randevu verdi, bu yüzden sana borçluyum’ gibiydi” dedi.

Hiçbir zaman romantik bir ilişki içinde olmamalarına rağmen, Kim ve Van’ın yıllardır yakın oldukları açıktır ve CNN’e katkıda bulunan kişi, onun avukat olma çabalarına büyük destek olmuştur. “Bence inanılmaz bir avukat olacak. Zaten ceza adaletinde sahip olduğumuz en iyi savunuculardan biri olduğunu düşünüyorum. [reform]Van, Mayıs 2021’de yaptığı bir röportajda şunları söyledi: Ellen.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/van-jones-kim-kardashian-dating-rumor-interview/

Yorum yapın