Vampire Diaries Nina Dobrev için Nasıl Ayrılıklara Neden Oldu?


4. Salvatores Arayışı

Lider kadınlarını bulduktan sonra, TVD temel aşk üçgeninin iki erkek bileşenine ihtiyaç duyuyordu. Kolay iş yok.

Julie, “Stefan ve Damon’ı oynatmak için yüksek ve düşük görünüyorduk,” diye açıkladı Julie, Nina’nın “kimyanın birden fazla aktörle okunmasından sonra kimya okuduğunu” belirtti.

Rollerden birini (ve bazen her ikisini de!) okuyan aktörlerden bazıları? Zach Roerig (Kim Matt Donovan’ı oynamaya devam ederdi), Michael Trevino (Tyler Lockwood rolünü kim kapardı), Nathanial Buzolik (daha sonra Kol olarak rol aldı) ve 7. Cennet yıldız David GallagherJulie ikincisini kabul ederek, “Başlangıçta bizi çok etkiledi… 7. Cennet Merak ediyorum, bunu bir gün atlatabilecek mi?” (Gördükten sonra onu kurt adam olarak gösterecekti.) Süper 8.)

Ve sonunda, adamlarını buldular.

“Paul ve Ian bu süreçte biraz geç geldiler. Paul 15 kez seçmelere katıldı ve Ian birdenbire ortaya çıktı” dedi Julie. Nina, kimyada onun karşısında okuyan diğer adamlardan ayrılan Paul’ü (ilk önce Damon için okuyan!) hatırladı: “Çok fazla çabalamayan tek kişi, bu benimle konuşmadı. Çekim yapmadığımız sürece herhangi bir noktada Paul Wesley’di – bu yüzden onun doğru şeyi yaptığını düşünmek komik” dedi. EW’ye söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336303/how-the-vampire-diaries-sparked-relationship-drama-for-young-nina-dobrev?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir