Vampir Göğüs Kaldırma Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey


Vampir meme dikleştirmenin artıları nelerdir?

Dr. Koo’nun belirttiği gibi en büyük avantajlardan biri, göğüs bölgesini geliştirmek için yağ ve kendi plazmanız gibi kendi dokularınızı kullanıyor olmanızdır.

Ek olarak, Dr. Cohen, hastalarının çoğunun meme hacminin yanı sıra çatlaklarında ve gamzelerinde yumuşama fark ettiğini söylüyor. “Meme ucu bölgesinde daha fazla hassasiyet uyandırıyor” diye açıkladı. “Meme implantları veya dikleştirme için hazır olmayanlar için harika bir prosedür, ancak gençliğin ve canlılığın bir kısmını geri kazanmak istiyorlar.”

Ancak, sonuçlar söz konusu olduğunda gerçekçi beklentilere sahip olmak önemlidir. Vampir meme kaldırma sırasında yapmak dolgunluk ekleyin, ciddi değişiklikler görmeyi beklemeyin. “Biraz hacim elde edeceksiniz,” dedi Dr. Cohen, “ama bu, iki fincan boyutunu kullanmakla aynı olmayacak.”

Vampir meme kaldırmanın dezavantajları nelerdir?

Söndürmek gibi olmasın ama bu prosedürün birkaç eksisi var. Birincisi, meme büyüklüğü önemlidir.

Cohen, “Daha büyük göğüsleriniz varsa ve aşağı doğru sarkıyorlarsa, bu sizin için bir prosedür değildir” dedi. “Ameliyatla tamir ettirmeniz ve o bağı yukarı kaldırmanız gerekir. Daha küçük göğüslü kadınlar için bu daha iyi çünkü çok daha büyük görünecek.”

Görünüş bir yana, Dr. Koo tedaviyle ilgili diğer potansiyel riskler hakkında fikir verdi.

“Bu, PRP’nin etiket dışı bir uygulaması olduğu için komplikasyonlar iyi çalışılmamıştır” diye açıkladı. “Bu prosedürün çatlakları iyileştirmek veya cildi inceltmek için uzun ömürlülüğü ve etkinliği bilinmemektedir veya kanıtlanmamıştır. PRP, dejeneratif tendon sorunlarını iyileştirmek için son derece etkilidir—plantar fasiit Ve tenisci dirseği– dejeneratif artrit koşulları ve dermabrazyon veya yüzdeki derin cilt pensi ile oluşturulan yara iyileşmesi.

Ayrıca meme dokusunun enjekte edilmesinin olası yan etkilerine de dikkat çekerek, “Bir plastik cerrah olarak, gelecekteki mamografilerde potansiyel olarak meydana gelebilecek meme değişiklikleri için endişeleniyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376254/everything-to-know-about-the-vampire-breast-lift-the-sister-treatment-to-the-vampire-facial?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir