Vali Ron DeSantis’in Başkanlık Kampanyası Geciktikten Sonra Alay Ediliyor – Hollywood Life


Vali Ron DeSantis'in Başkanlık Kampanyası Geciktikten Sonra Alay Ediliyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Michele Eve Sandberg/MEGA

Ron DeSantis, 44, resmi başkanlık kampanyası duyurusunun teknolojik sorunlarının ardından şimdiden alaycı tweet’lerin alıcı tarafında. Florida valisi, 2024 seçimleri için Cumhuriyetçi adaylığını eski Twitter CEO’su üzerinden canlı yayınlamayı planlamıştı. Elon Musk‘S twitter Çarşamba günü 18:00 ET’de Spaces sayfası, ancak site çökmeye devam ederek neredeyse yarım saatlik bir gecikmeye neden oldu. Her şey tekrar yoluna girdiğinde, sesli sohbette planlarına devam etti.

DeSantis sohbette “Pekala, Great American Comeback’imize liderlik etmek için başkanlığa adayım,” dedi. “Ülkemizin yanlış yöne gittiğini biliyoruz… Amerika’nın düşüşü kaçınılmaz değil, bu bir seçim.”

DeSantis’in duyurusu planlanan zamanda ilk başladığında, bir noktada 660.000 dinleyiciye ulaştı. Çeşitlilik, ve sayfanın çökmeye devam etmesine neden oldu. Toplantı sahibi ve moderatör David ÇuvalCumhuriyetçi bir bağışçı ve Elon’un arkadaşı olan , dinleyicilere “İnterneti bozdunuz” derken Elon, “Sunucuları biraz zorluyor” dedi. Site sürekli sorun yaşamaya başlayınca Twitter kullanıcılarının alaycı tweet’lerini paylaşması uzun sürmedi.

Bazı kullanıcılar roket fotoğraflarıyla birlikte “Fırlatma başarısızlığı” yazarken, bir başkası “Kampanyasına yeni başladı ve şimdiden başarısız oldu” yazdı. Diğerleri, manipüle edilmiş GIF’leri içeriyordu. Donald TrumpAynı zamanda bir kez daha Cumhuriyetçi başkanlık koltuğuna koşan , gülüyor ve bilgisayar ekranını işaret ediyor. Bir kullanıcı, “Trump bile bunun komik olduğunu düşünüyor” diye yazdı. Bir başkası, “Bugün Ron DeSantis’in kişisel olarak Twitter sunucularında stres testi yapması gerektiğini öğrendim,” diye yazdı.

DeSantis’in kampanyası için Twitter’daki gecikmeden sadece birkaç saat önce, yeni başkan adayı Federal Seçim Komisyonu’na adaylığını açıklayan evrakları sundu. Ayrıca bir yayınladı duyuru videosu kendi başına twitter sayfa. Başlıkta, Twitter Spaces’ta söylediği şeyin aynısını, yani “Büyük Amerikan Geri Dönüşümüzü yönetmek için” başkanlığa aday olduğunu söyledi.

DeSantis, Cumhuriyetçi başkanlık yeri için birçok adayla karşı karşıya gelecek. Trump’a ek olarak, bazıları arasında talk radyo sunucusu var Larry Yaşlıeski BM Büyükelçisi ve Güney Karolina Valisi Nikki Haleyve eski Arkansas Valisi Asa Hutchinson.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/ron-desantis-presidential-campaign-mocked-delayed-launch-twitter-space-crash/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir