Val Chmerkovskiy, ‘DWTS’ Prömiyeri İçin Gabby’nin Saçını Yaptığını Açıkladı (Özel) – Hollywood Life


val ve gabby


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ABC/Eric McCandless

bu Yıldızlarla Dans profesyoneller her hafta birçok şapka takarlar. Onlar koçlar, sanatçılar, rakipler ve bazen kuaförler! Val Çemerkovski açıldı HollywoodLife.com her şeyi nasıl dengelediğine dair ÖZEL bir röportajda ve hatta ortağını yaptığını paylaştı. Gabby WindeyBu sezon galası bölümü için saç. “Sezon başında tüm ortaklarıma söylüyorum, birçok şapka giyeceğim, ancak bu alandaki zamanımız gerçekten iki ana role ayrılıyor – ben sizin koçunuzum ve ilk bölümde öğretmeninizim. Val, HL’ye şunları söyledi: “Onlara söylüyorum, umarım şimdi benim kendimi sorumlu tuttuğum standarttan siz de sorumlusunuz. Sorumlulukların bu geçişi nedeniyle stresli olabilir. Bunu çok net bir şekilde ifade ediyorum, bazen zorlu olacağım ve gerçekten, gerçekten şimdiden, bana gösterdiğiniz sabrınız için teşekkür etmek istiyorum.”

Val Chmerkovskiy, 'DWTS' Prömiyeri İçin Gabby'nin Saçını Yaptığını Açıkladı (Özel) – Hollywood Life
Gabby & Val ‘DWTS’de performans sergiliyor. (ABC/Eric McCandless)

Val devam etti, “Günün sonunda, hangi şapkayı takarsam takayım, aşağı yukarı aynı yaşta olan iki kişiyiz ve onun koçu olarak pozisyonum ne olursa olsun, o odadaki saygı karşılıklıdır. ya da ortak ya da başka bir şey.” Profesyonel, eskiye “büyük saygı” duyduğunu da sözlerine ekledi. bekarlığa veda yıldız, üzerinde olması gereken “cesarete” dikkat çekti Yıldızlarla Dans ilk başta. “Ben de tüm bunlarda onun güvenli alanıyım. Ben onun bu dünyadaki irtibatı ve rehberiyim ve bu rolü çok ciddiye alıyorum” dedi.

Çift, iki gecelik bir etkinlik öncesinde muhteşem bir ilk performans sergiliyor. Yıldızlarla Dans bu hafta. Val ve Gabby, JP Cooper’ın “If the World Should Ever Stop” adlı çarpıcı Foxtrot’u için jüri üyelerinden düz dokuz puan aldı. Val, performanslardan önce HL’ye “Bu hafta gerçekten hızlı bir şekilde hızlandık, bu yüzden şimdiye kadarki en zorlumuz olacağını düşünüyorum” dedi.

Val Chmerkovskiy, 'DWTS' Prömiyeri İçin Gabby'nin Saçını Yaptığını Açıkladı (Özel) – Hollywood Life
Gabby & Val ‘DWTS’de. (ABC/Eric McCandless)

Müstakbel baba Gabby ile ilk performansından bir an öncesini hatırlamaya devam etti. DWTS 23. sezon prömiyeri, saçını yapmayı bitirdiğinde! “Evdeki insanların fark etmediğini düşündüğüm şeylerden biri de kısmen onların yaratıcı yönetmenleri olduğumuzdur. Kıyafetlerinin tam oturmasını sağlıyorum, ben onun tüm parçalarıyım, insanların farkına varmadığı şeyler,” diye açıkladı Val. “Bence saç ve makyaj ekiplerimiz inanılmaz ama ilk bölümde işler çok yoğundu ve bazı şeyler kaçtı ve sonunda Gabby’nin son saçını onun için yaptım. Onu karavana aldım, istediğim gibi jelleştirdim, topuz haline getirdim ve devam ettik.”

Val, profesyonel dans dünyasında büyümenin onu büyük sahne, yüksek basınçlı arenaya hazırladığını açıkladı. DWTS. “Uçuşlarımızı ayırttık, otellere yerleştik, kendi gömleklerimizi, elbiselerimizi ve ayakkabılarımızı süsledik. Bir kadınla takım arkadaşı olmanın tabu ya da tuhaf olmadığı düşüncesiyle büyüdüm. Birlikte kaybettik, birlikte kazandık, yurtdışında birlikte ramen yerdik, başka hiçbir şeye gücümüz yetmedi” dedi. “Şu anda gösteriye yanımda götürdüğüm şeyler bunlar. Yarışmadan bağımsız olarak şova yaklaşımım aynı. Connecticut’taki lobilerden dünyanın en büyük sahnesine gittim. Önemli değil. Benim yaklaşımım da aynı.”

Val Chmerkovskiy, 'DWTS' Prömiyeri İçin Gabby'nin Saçını Yaptığını Açıkladı (Özel) – Hollywood Life
Gabby & Val ‘DWTS’de! (ABC/Eric McCandless)

Ayarla Yıldızlarla Dans özel bir ikinci bölüm için Dance Marathon, bu akşam saat 20.00’de Disney+’da ve Val Chmerkovskiy ve Gabby Windey’in balo salonunda bir kez daha ezdiğini görün!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/val-chmerkovskiy-gabby-windey-hair-dwts-premiere/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir