Üzgünüm, Ebeveynler: Bebek Köpekbalığı Kendi Filmini Alıyor


Kulaklarını tıka, orada bir Bebek Köpekbalığı film geliyor.

Muazzam popüler ve kesinlikle bölücü! YouTube videosu ve ardından gelen popüler okul öncesi dizisi, animasyon filmi biçiminde Paramount+’a geliyor Bebek Köpekbalığının Büyük Filmi!2023’ün sonlarında flama vurmak.

“İçinde Bebek Köpekbalığının Büyük FilmiBebek Köpekbalığı, ailesinin büyük şehre taşınmasından sonra sevdiği dünyayı geride bırakmak zorunda kalır ve en iyi arkadaşı William olmadan yeni hayatına uyum sağlamak zorundadır. Tüm sualtı müziğine hükmetmek için şarkı armağanını çalmayı planlayan Stariana, denizlerdeki uyumu yeniden sağlamak için büyüsünü bozmalı.”

Ebeveynler, uyarıldınız.

2015 yılında Güney Kore merkezli çocuk eğitim markası Pinkfong, Bebek Köpekbalığı YouTube’da video. Sonunda sitede 10 milyar görüntülemeye ulaşan ilk video oldu ve bu da onu YouTube tarihinde en çok izlenen video haline getirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340843/sorry-parents-baby-shark-is-getting-its-own-movie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir