Utangaç Olmayın: Bakın Karol G Kırmızı Halıyı En Güzel Görünümüyle Aydınlatıyor


tarzını asla küçümseme Karol G.

En İyi Latin Sanatçısı ve En İyi Latin Albümü de dahil olmak üzere birden fazla 2022 Billboard Müzik Ödülü adaylığıyla 31 yaşındaki sanatçı, müzikal yetenekleriyle haklı olarak takdir görüyor. Ama ister kırmızı halılarda yürüsün, ister tükenmiş mekanlarda performans sergilesin, Karol G, stile dikkat ettiği için her zaman övgüyü hak ediyor.

Karol G geçenlerde E! İlk Amerika turnesine çıkarken haberler. “Beni temsil eden bir moda ifadem yok. Sadece hissettiğim gibi giyiniyorum. Performansım sırasında kıyafetlerimin bazı kişiliklerimin bir penceresi olmasını istedim.”

“Mamiii” şarkıcısına göre, bazen “çok seksi ve şımarık” olmayı seviyor. Diğer zamanlarda, daha çok büyük boy kıyafetleri olan bir erkek fatma olduğunu söylüyor. Ve bazen, “içimdeki rock’n roll tarafı” dediği şeyi sergilemeyi seviyor.

Durum ne olursa olsun, 2022 Billboard Müzik Ödülleri için 15 Mayıs’ta Las Vegas’taki MGM Grand Garden Arena’ya giderken tüm gözler sanatçının üzerinde olacak.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330112/don-t-be-shy-see-karol-g-brighten-the-red-carpet-with-her-best-looks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın