Ürdün Prensesi Iman Kimdir? Yeni Evli Kraliyet Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


prenses iman


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: APAImages/Shutterstock

  • Prenses Iman, Kral Abdullah II ve Ürdün Kraliçesi Rania’nın en büyük kızıdır.
  • Parson Üniversitesi’nde öğrenciydi.
  • Yatırım girişiminin kurucusu Jameel Alexander Thermiotis ile 12 Mart Pazar günü evlendi.

Ürdün Prensesi Iman 12 Mart Pazar günü kraliyet düğünü kutladı. 26 yaşındaki prenses, düğümü Jameel Alexander Thermiotis, 28, muhteşem bir törenle, krallığa yakışır bir şekilde. Kraliyet Haşimi Mahkemesi, yeni evliler için bir tebrik mesajı paylaştı. postalamak Törenden önce Instagram’da. “Kraliyet Haşimi Mahkemesi, bu vesileyle Majesteleri Kral II. Abdullah ve Kraliçe Rania Al Abdullah’ı içtenlikle tebrik ediyor ve Ekselansları Prenses Iman ve Bay Thermiotis’e bir ömür boyu mutluluklar diliyor” dediler. Çift, evliliklerini kutladıkları için çok mutlu görünüyordu ve Iman kesinlikle muhteşemdi. Prenses Iman hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Ürdün Prensesi Iman Kimdir? Yeni Evli Kraliyet Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Prenses Iman, gelinliğinin içinde muhteşem görünüyor. (APAGörselleri/Shutterstock)

1. İman, Ürdün Kralı ve Kraliçesi’nin ilk kızıdır.

İman, en büyük kızıdır. Kral II. Abdullah ve onun eşi Kraliçe Rania Ürdün. 61 yaşındaki Kral ve 52 yaşındaki Kraliçe’nin büyük bir oğulları var Veliaht Prens Hüseyin, 28 yaşında ve daha küçük bir kızı Prenses Salma, 22 ve oğlu Prens Hashem. Iman, Eylül 1996’da doğdu. İlk doğum gününden önce, “Majesteleri” olarak değişmeden önce sık sık “Majesteleri” unvanını kullanırdı.

Hüseyin, küçük kız kardeşini koridorda gezdirdi ve Twitter’da içten bir gönderi paylaştı. instagram onun özel gününü kutlamak için. “Paylaştığımız tüm değerli anılar için minnettarım ve bugün düğününüzü kutladığınızı görmek beni çok mutlu etti” diye yazdı. “Size sevgili İman ve Jameel, birlikte bir ömür boyu nimetler ve mutluluklar diliyorum.”

2. Nişanı Temmuz 2022’de açıklandı

Ürdün Prensesi Iman Kimdir? Yeni Evli Kraliyet Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Iman ve Jameel evliliklerini abartılı bir törenle kutladılar. (APAGörselleri/Shutterstock)

Iman ve Jameel’in nişanı, Temmuz ayında Kraliyet Haşimi Mahkemesi tarafından heyecan verici bir duyuruyla paylaşılmıştı. “Kraliyet Haşimi Mahkemesi, Majesteleri Kral II. Ekselansları Veliaht Prens Al Hussein bin Abdullah II, Prens Hashem bin Abdullah II ve Prenses Salma bint Abdullah II ile Bay Thermiotis’in ailesinin üyeleri” basın bülteni söz konusu. “Kraliyet Haşimi Mahkemesi, bu vesileyle Ekselansları Prenses Iman ve Bay Thermiotis’i içtenlikle tebrik eder ve ömür boyu mutluluklar diler.”

3. Kocası, Outbound Ventures’ı kurdu

Jameel bir kraliyet ailesinden evlenirken, finans konusunda oldukça bilgili bir kişidir ve Outbound Ventures yatırım hizmetinin kurucu ortaklarından biridir. Luis Gonzalez. Şirket, Y kuşağına ve Z Kuşağı üyelerine yönelik projelerin finanse edilmesine yardımcı olmaya kendini adamıştır. şirket İnternet sitesi listeler. “Markalar ve tüketiciler arasındaki etkileşimi artıran yeni teknoloji uygulamalarına sahip şirketler.”

Ürdün Prensesi Iman Kimdir? Yeni Evli Kraliyet Hakkında 5 Şey - Hollywood Life
Iman ve Jameel, düğün törenlerinin ardından el ele tutuşur. (Balkis Press/ABACA/Shutterstock)

4. New York’ta Parsons’ta okudu

Üniversiteye gitme zamanı geldiğinde, Iman bir Amerikan üniversitesine gitmeyi seçti. Kardeşi Hüseyin gibi o da önce Georgetown Üniversitesi’ne gitti, ancak New York City’deki Parsons School of Design’a geçiş yaparak işletme alanında lisans derecesi aldı. Harper’s Bazaar Arabistan.

5. Gençlik yıllarında atletik yetenekleriyle tanındı.

International Academy Amman’da bir öğrenci olan Iman, okulda farklı spor dallarındaki becerileri nedeniyle kutlandı. Anlatıldığına göre, esas olarak bir biniciydi. Harper’s Bazaar. Aslında, sporunda o kadar iyiydi ki, mezuniyet sınıfında en atletik olarak seçildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-princess-iman-jordan-5049561/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir