Ünlülerin Tepkileri ve Övgüleri – Hollywood Life


kirsti


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Haberleri Bak Kim Konuşuyor yıldız Kirstie Sokağı‘nin ölümü 5 Aralık’ta gerçekleşti ve eski rol arkadaşları ve Hollywood akranlarının çoğu trajik haberin ardından sosyal medya aracılığıyla aktrisin yasını tuttu. Tim Allen69, Kirstie ile birlikte rol alan Daha Zengin veya Daha Yoksul İçin aldı twitter merhum arkadaşına tatlı bir mesaj yazmak için. “Kristie Alley’de tatlı bir ruh geçer. Üzücü, üzücü bir haber. Tüm ailesi için dualar” diye yazdı. Merhum Emmy kazananı hakkında yazılacak bir başka ünlü de eski Emmy kazananıydı. Bakın Şimdi Konuşan kostar John Travolta, 68. “Kirstie, sahip olduğum en özel ilişkilerden biriydi. Seni seviyorum Kirstie. Birbirimizi tekrar göreceğimizi biliyorum” notunu düştü. fotoğraflar.

Jamie Lee Curtis
Jamie Lee Curtis, Kirstie Alley’nin 5 Aralık’ta vefatıyla ilgili bir mesaj paylaştı. (Jamie Lee Curtis Instagram)

için bir sevgi seli İki Alır yıldız, kasvetli akşam ilerledikçe, bir Instagram gönderisi de dahil olmak üzere devam etti. Çığlık kraliçeleri yıldız Jamie Lee Curtis, 64. “Kirstie Alley’in öldüğüne dair üzücü haberi az önce duydum. Jamie’nin altyazısında, @tvscreamqueens’te harika bir çizgi roman kahramanı ve gerçek hayatında güzel bir anne ayıydı. “O yıl Noel için aileme tulum almama yardım etti. Bazı konularda anlaşamadık ama karşılıklı saygı ve bağımız vardı. Üzücü haber.”

Jamie tek değildi Çığlık kraliçeleri Şap, Kirstie’nin vefatıyla ilgili olarak Abigail Breslin, 26, ayrıca kederini anlatmak için Instagram’a gitti. “RIP @kirstiealley sen harika bir hanımefendiydin. Seninle çalışmak zorunda olduğum için çok mutluyum Çığlık kraliçeleri 2. sezon ve adını telefonuma yazma şekline hep kıkırdadım. Umarım şimdi huzur içinde uyuyorsundur. Kirsties ailesine ve arkadaşlarına sevgiler. Xx ”diye yazdı oyuncu. O ekran görüntüsü Kirstie’nin “Kirstie (susuz gibi)” yazan telefon kişisini içeriyordu.

Altın Küre ödüllü oyuncunun ölüm haberi sosyal medya hesabından paylaşıldı. instagram ve twitter 5 Aralık’ta ailesi aracılığıyla. Bildiri şöyle başladı: “Dünyanın dört bir yanındaki tüm dostlarımıza… İnanılmaz, amansız ve sevgi dolu annemizin yeni keşfedilen kanserle savaştıktan sonra vefat ettiğini üzülerek bildiririz.” “En yakın ailesiyle çevriliydi ve büyük bir güçle savaştı, bize onun hiç bitmeyen yaşama sevincinden ve onu bekleyen maceralardan emin olmamızı sağladı. Ekranda ikonik olduğu kadar, daha da harika bir anne ve büyükanneydi.

“Moffitt Kanser Merkezi’ndeki inanılmaz doktor ve hemşire ekibine bakımları için minnettarız. Annemizin yaşama sevinci ve tutkusu, çocukları, torunları ve sayısız hayvanı, sonsuz yaratma sevinci bir yana eşsizdi ve tıpkı onun gibi hayatı dolu dolu yaşamamız için bize ilham verdi.” Lillie28 ve Doğru, 30, devam etti. “Sevginiz ve dualarınız için teşekkür ediyor ve bu zor zamanda mahremiyetimize saygı göstermenizi rica ediyoruz. Her zaman sevgiyle, True ve Lillie Parker.” Ailesi kanser nedeniyle vefat ettiğini açıklasa da şu anda resmi bir ölüm nedeni ortaya çıktı.

Kirstie Sokağı
Kirstie Alley 71 yaşında öldü. (Everett Koleksiyonu)

Kirstie hakkında düşünceli sosyal medya mesajları ekleyen birkaç ünlü daha, eski de dahil Fox Haber ev sahibi megyn kellyve Günün birinde yıldız Valerie Bertinelli. Megin yazdı, “Bu çok üzücü bir haber. Güzel, cesur, eğlenceli ve sevilen bir kadın. Huzur içinde yat, Kirstie Sokağı.” Ve Valerie, Twitter aracılığıyla da nazik bir mesaj yazdı. “Oh Kirstie Huzur içinde yatsın,” diye kaleme aldı.

Radyo sunucusu Adam Carolla58, bir mesaj yazdı Twitter aracılığıyla geç güzellik hakkında. “Seni tanıdığım için kendimi şanslı hissettim @kirstiealley. Huzur içinde yat dostum” diye yazdı. Dört Noel aktris Kristin Chenoweth54, ayrıca bir dizi paylaştı fotoğraflar arkadaşını üzmek. “Seni seviyorum, Kirstie. Seni bir gün tekrar göreceğim. Gittiğine inanamıyorum, ”diye yazdı Broadway yıldızı. “RAP Kirstie. seni çok sevdim Yeniden görüşeceğiz,” diye ekledi Kristin ayrıca. önceki tweet.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/05/kirstie-alley-death-reactions-celebrity-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir