Ünlülerden Johnny Depp ve Amber Heard’ın Kararına Tepki – Hollywood Life


Johnny Depp, Amber Heard


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

arasındaki duruşmadan çıkan karar Johnny Depp ve kehribar duydu Jüri Johnny’nin lehinde karar verdi. Sonra rom günlüğü 58 yaşındaki aktör, 36 yaşındaki eski karısına yazdığı bir makalenin ardından 50 milyon dolarlık dava açtı. Washington post 2018’de, parçanın kendisine kazançlı film anlaşmalarına mal olduğunu ve itibarını zedelediğini söyleyerek. Jüri, op-ed’de yapılan açıklamaların gerçekten Johnny’ye karşı karalayıcı olduğunu tespit etti. Amber, aynı zamanda iftira iddiasıyla 100 milyon dolar karşılığında ona karşı dava açmıştı.

Mahkeme, Johnny’ye tazminat olarak 10 milyon dolar artı cezai tazminat olarak 5 milyon dolar hükmetti. Amber küçük bir galibiyet aldı, ancak jüri Johnny’nin avukatı tarafından yapılan açıklamaların iftira niteliğinde olduğuna karar verdi ve ona 2 milyon dolar tazminat verdi.

Her iki oyuncu da haberlere tepkilerini sosyal medyadan paylaştı ve Amber’ın ne kadar “kalbi kırık” olduğunu belirtti. Bu arada, Johnny paylaştı Instagram’a uzun bir açıklama“en iyisi henüz gelmedi” ve “yeni bir bölüm nihayet başladı” diyerek.

Gönderisinin ardından çok sayıda ünlü, tepkilerini birçok kişiyle paylaştı. Gemma Chan, Riley Keough, Ricki Gölü, nikki bella, ve daha fazlası, gönderiyi beğenmek. gibi diğer yıldızlar Jeannie Mai, Stokes’ı kovalamakve genç anne 2 yıldız Briana DeJesus gönderiyi beğendi, ünlü yavrular gibi Brandon Thomas Lee, Atiana de la Hoyave Tom Cruise ve Nicole Kidmançocukları Connor ve Isabella beğenilerini de paylaştı.

Dahası, Küçük sevimli yalancılar yıldız ashley Benson Johnny’nin bir fotoğrafını yayınlayarak kararı kutladı onun Instagram’ında ve basitçe “YESSSSS 🖤🖤🖤🖤🖤🖤

Sharon Osbourne ayrıca şokunu not ederek, onun yorumunu da ekledi. iskeleler morgan‘ın talk show’una “Vay be beklediğim bu değildi. Yani Johnny’nin kazanmasını istiyordum ama kazanmasını beklemiyordum.”

Amber’in konuyla ilgili açıklamasına gelince, bunun genel olarak şiddete maruz kalan kadınlar için bir “gerileme” olacağını kaydetti. “Bu kararın diğer kadınlar için ne anlama geldiği konusunda daha da hayal kırıklığına uğradım. Bu bir gerilemedir. Zamanı, sesini yükselten ve sesini yükselten bir kadının alenen utandırılabileceği ve küçük düşürülebileceği bir zamana geri götürüyor. Kadına yönelik şiddetin ciddiye alınması gerektiği fikrini ortadan kaldırıyor” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/celebrities-react-johnny-depp-amber-heard-verdict/

Yorum yapın

SMM Panel