Ünlüler Lisa Marie Presley Cenazesinde – Hollywood Life


Ünlüler Lisa Marie Presley Cenazesinde – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Austin Butler31 yaşındaki Cenazesine katılan birçok yıldızdan biriydi. Lisa Marie Presley. bu Elvis Oyuncu merhumlara saygılarını sunarken kasvetli görünüyordu. Elvis Presley‘nin tek çocuğu, ailenin Graceland’deki Memphis, TN’deki tarihi evinde kız arkadaşıyla toprağa verildi. Kaia Gerber onun tarafında. 21 yaşındaki Kaia, Graceland’e gelen Austin’in elini destekleyici bir şekilde tuttuğu güneş gözlüğü takıyordu.

Ünlüler Lisa Marie Presley Cenazesinde – Hollywood Life
Austin Butler, kız arkadaşı Kaia Gerber ile Graceland’e gelir. (ARKA IZGARA)

Katılan diğer yıldızlar arasında Priscilla’nın yakın arkadaşı da vardı. Sarah Ferguson. York Düşesi ve İlgili makama şarkıcı, Lisa eski kocasıyla İngiltere’nin Sussex şehrinde yaşarken yakın arkadaş oldu. Michael Lockwood. Sarah ayrıca serviste konuştu ve orada olmaktan onur duyduğunu söylediği için Lisa Marie’ye “hanım evladı” dedi. Merhumdan alıntı yapmadan önce izleyicilere “Burada büyük bir onurla duruyorum çünkü birbirimize hanım evladım dedik… ve burada büyük bir onurla duruyorum” dedi. Kraliçe Elizabeth.

“Rahmetli kayınvalidem bir keresinde bu anların ıstırabını ve acısını hiçbir şeyin gideremeyeceğini, çünkü aşk için ödediğimiz bedel kederdir” demişti. “bakıyoruz Priscilla Lisa Marie’nin annesi olarak. Lisa Marie’ye bakıyoruz ve bir oğlunu kaybettiğini söylüyoruz. [Benjamin]. Anneler çocuklarını kaybediyor – bunun için bir kelime yok, ”diye devam etti York Düşesi Sarah.

“Bugün eylem hakkında konuşuyoruz ve eylem, ileriye gidebilmemizin yoludur. İçin Riley, Arpçı ve Finleyve tüm aile olarak sizi desteklemek için ilerliyoruz – hepimiz yanınızdayız ve elimizden geldiğince size yardım edeceğiz – elinizi uzatırsanız orada olacaksınız” dedi. .

Hizmetten önce, Lisa ve annesiyle zaman geçirmiş olan Austin Priscilla Presley vefatından sadece iki gün önce. Disney Channel mezunları aynı zamanda gecenin en büyük galibi oldu ve Drama Filminde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Baz Luhrmann yönetmenlik filmi. Role hazırlanma sürecinin bir parçası olarak Graceland’de Lisa ve Priscilla ile vakit geçirdi, hatta Elvis’in gitarlarından birini çalma fırsatı bile buldu. Evde geçirdiği süre boyunca ve Elvis’in hayatını inceleyerek, Lisa Marie ve ailesiyle bir bağ geliştirdi.

Ünlüler Lisa Marie Presley Cenazesinde – Hollywood Life
Austin Butler, Lisa Marie Presley ile görüntülendi. (Sahne)

Anaheim’dan gelen aktör, onun ölümünden sonra kalbi kırılmıştı. “Kalbim tamamen paramparça oldu [her children] Riley, Finley, Harper ve Priscilla, Lisa Marie’nin trajik ve beklenmedik kaybı karşısında” dedi Austin’in bir temsilcisi HollywoodLife. “Onun parlak ışığına yakın olacak kadar şanslı olduğum ve paylaştığımız sessiz anları sonsuza dek yaşatacağım için sonsuza kadar minnettarım. Sıcaklığı, sevgisi ve özgünlüğü her zaman hatırlanacak” dedi.

Lisa, Calabasas, California’daki evinde kalp krizi geçirdikten sonra 12 Ocak 2023’te 54 yaşında ne yazık ki vefat etti. CPR uygulandıktan sonra, beyin ölümü ilan edildiği West Hills hastanesine götürüldü. Ailenin Hayata Döndürmeyin formunu imzalamasının ardından ikinci bir kalp krizi geçirdikten sonra vefat etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/22/celebrities-lisa-marie-presley-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir