Ünlüler Haraçlarla Tepki Veriyor – Hollywood Life


ünlüler tina turner'ın ölümüne tepki gösteriyor


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tim Rooke/Chelsea Lauren/David Fisher/Shutterstock

Efsanevi “Rock ‘n’ Roll’un Kraliçesi” Tina Turner Temsilcisi, 24 Mayıs’ta İsviçre’nin Zürih yakınlarındaki Küsnacht’taki evinde uzun bir hastalıktan sonra trajik bir şekilde öldü. Telgraf. Ve 83 yaşında vefatının hemen ardından, ünlüler ikon için yas tutmak için sosyal medyaya başvurdu. Aşağıdaki dokunaklı haraçlarına bakın.

Ciara

ciara tina turner'ın ölümü
Ciara, Tina Turner’ın ölümü hakkında tweet attı. (Çiara Twitter)

“Güzellikler” hit yapımcısı Ciara37, aldı twitter Tina’nın ölümüyle ilgili kasvetli haberden kısa bir süre sonra, merhum şarkıcı için duygusal bir övgü paylaşmak için patlak verdi. “Cennet bir melek kazandı. Mekanın cennet olsun Tina Turner. Hepimize verdiğiniz ilham için teşekkür ederiz,” diyen pop yıldızı, Tina’nın gençlik günlerinden iki fotoğrafını paylaştı.

Dan Levy

Schitt Deresi şap Dan Levy, 39, Tina’nın 1989’daki hiti “The Best”i söyleyen karakterlerden birinin yer aldığı popüler TV programından bir anı videosu paylaştı. “Nihai ilham. En iyisi. #RIPTinaTurner” notunu düştü. duygusal video. Komedyen Whitney Cummings’in Hatta yorumlara Dan’in videosuna tepki gösterdi ve bir dizi kırık kalp emojisi ekledi.

Mick Jagger

Mick Jagger
Mick Jagger, arkadaşı Tina Turner’ın yasını tutmak için Twitter’a gitti. (Mick Jagger’ın Twitter’ı)

Rolling Stones’un baş vokalisti Mick Jagger, 79, Tina ile yıllar boyunca performans sergileyen ve işbirliği yapan, ayrıca 24 Mayıs’ta sevgili arkadaşını alenen yas tutmak için Twitter’a gitti. “Harika arkadaşım Tina Turner’ın ölümü beni çok üzdü. O gerçekten son derece yetenekli bir sanatçı ve şarkıcıydı” dedi. takdir başlamak. “İlham verici, sıcak, eğlenceli ve cömert biriydi. Gençken bana çok yardımcı oldu ve onu asla unutmayacağım.

Fotoğraflardan ikisinde Mick ve Tina birlikte sahnede performans sergilediler. Siyah beyaz fotoğrafta Tina, rock yıldızının sırtına yaslanırken gülerken görülüyordu. Çiftin ikinci fotoğrafı, doğrudan birbirlerinin gözlerine bakarken bir şarkı söylerken resmedildi. Tina ve Mick 1985’te “State Of Shock” ve “It’s Only Rock ‘n’ Roll” adlı ünlü iki şarkıyı seslendirdiler (bkz. video burada), mavi tişörtlü Mick’in fotoğrafının çekildiği yer.

Sihirli Johnson

Sihirli Johnson
Magic Johnson, Tina Turner’ın ölümüne Twitter üzerinden tepki gösterdi. (Sihirli Johnson Twitter)

Eski basketbol yıldızı Sihirli Johnson63, Tina ve merhumla poz verdiği etkileyici bir fotoğrafını paylaştı. Elizabeth taylor, “Proud Mary” hit yapımcısının yasını tutmak için Twitter aracılığıyla. “Tüm zamanların en sevdiğim sanatçılarından biri, rock n’ roll’un efsanevi kraliçesi Tina Turner’ın huzuru içinde yatsın.” grup fotoğrafı başlamak. “Onu birçok kez gördüm ve kesinlikle gördüğüm en iyi canlı şovlardan birini verdi. Size her zaman paranızın karşılığını verdi. Fotoğrafta Magic, Liz’in yanına eğilmiş, Tina ise onu sevgiyle tutuyordu. Kleopatra yıldızın omuzlarını kaldırdı ve kameraya kocaman gülümsedi.

Gloria Gaynor

Gloria Gaynor
Gloria Gaynor, 24 Mayıs’ta Tina Turner’ın ölümü hakkında tweet attı. (Gloria Gaynor Twitter)

“Hayatta Kalacağım” şarkıcısı Gloria Gaynor79, tekli seçti çekici fotoğraf Tina’nın Twitter saygı gönderisi için. 79 yaşındaki söze “Rock müzikte siyah beyaz pek çok kadının yolunu açan ikonik efsane @TinaTurner’ın vefatını duyduğuma çok ama çok üzüldüm” diye başladı. “Onun zamanında ve o müzik türü #TinaTurner’da çok az kişinin yapmaya cesaret edebileceği şeyi büyük bir onur ve başarıyla yaptı.”

Garcelle Beauvais

Garcelle Beauvais
Garcelle Beauvais, Tina Turner’ın ölümüne Twitter üzerinden tepki gösterdi. (Garcelle Beauvais’in Twitter’ı)

Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız Garcelle Beauvais56, yeniden paylaştı Fotoğraf Tina’nın gençlik günlerinden 24 Mayıs’ta vefatına tepki vermesi için. Güç içinde yatsın” diyen paylaşımın altına dua eden eller emojisi de ekledi.

Mia Farrow

Mia Farrow
Mia Farrow, Tina Turner’ın yasını tutmak için Twitter’a gitti. (Mia Farrow Twitter’da)

Aktris Mia Farrow78, iki kişiyi paylaşmayı tercih etti siyah beyaz fotoğraflar Tina’nın onu Twitter aracılığıyla üzmesi. “Muhteşem Tina Turner bizi terk etti” notuyla birlikte kırık bir kalp emojisi paylaştı. Soldaki fotoğrafta, 83 yaşındaki merhumun gözleri kapalıyken, ikinci fotoğrafta gözleri tamamen açık ve ilkinden yıllar öncesine aitmiş gibi görünüyordu.

Tina hakkında da bir açıklama paylaşıldı. Facebook hesabı, ölümünü daha da doğruladı ve “Tina Turner’ın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Müziği ve sınırsız yaşam tutkusuyla dünya çapında milyonlarca hayranını büyüledi ve yarının yıldızlarına ilham verdi. Bugün bize en büyük eserini bırakan sevgili bir arkadaşımıza veda ediyoruz: müziğini. Tüm içten şefkatimiz ailesine gidiyor. Tina, seni çok özleyeceğiz.”

Tina, hem şarkıcı hem de oyuncu olarak altmış yıllık efsanevi bir kariyer inşa etmek için hayatındaki kişisel ve profesyonel mücadelelerin üstesinden geldi. İlk olarak 1960’larda, bir ton liste başı hit sunan Ike ve Tina Turner Revue’nin bir parçası olarak ün kazandı. Ancak, yıllarca aile içi tacizden sonra Tina kocasını terk etti. Ike Turner80’lerde solo sanatçı olarak destansı bir geri dönüş yaptı ve “What’s Love Got to Do With It” gibi hit parçalar yayınladı.

“Proud Mary”nin 1971 versiyonu ve 1985’lerde Entity Teyze rolüyle de ünlü olan Tina. Mad Max Thunderdome’un Ötesinde, hayatının son yıllarında felç, bağırsak kanseri ve nakil gerektiren böbrek yetmezliği geçirdi. 12 Grammy ödülü kazandı, 200 milyondan fazla albüm sattı ve ölmeden önce dört çocuğu oldu; RonnieIke ile paylaştığı ve Aralık 2022’de ölen , Ike’ın evlat edindiği iki çocuğu ve bir oğlu, Craigönceki bir ilişkiden.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/tina-turner-death-celebrities-react-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir