Ünlüler Haraçlarla Tepki Veriyor – Hollywood Life


Tony Bennett


Galeriyi görüntüle

  • Tony Bennett, Alzheimer hastalığıyla uzun bir savaşın ardından 21 Temmuz’da 96 yaşında öldü.
  • Şarkıcı/söz yazarı 20 Grammy Ödülü ve iki Primetime Emmy Ödülü kazandı.
  • Elton John ve Kelsea Ballerini gibi ünlüler, vefatının ardından sosyal medyadaki ikonu andı.

Bir Hollywood ikonu daha hayatını kaybetti. Efsanevi şarkıcı Tony Bennett, en çok “Kalbimi San Francisco’da Bıraktım” şarkısını söylemesiyle tanınan, ne yazık ki 21 Temmuz Cuma günü New York City’deki evinde Alzheimer hastalığıyla savaştıktan sonra öldü. Grammy ödüllü sanatçı, doğum gününe sadece iki hafta kala 96 yaşındaydı.

Tony Bennett
Tony Bennett (Fotoğraf: Francis Dean/Shutterstock)

Tony, müzik endüstrisinde büyük bir güç olması ve şu büyük yeteneklerle işbirliği yapmasıyla biliniyordu: Lady Gaga. Ölüm haberinin yayılmasından sonra, Hollywood’un en büyük yıldızlarından bazıları Tony’nin yasını tutmak için konuştu. Sosyal medyada “Stranger In Paradise” şarkıcısını anan açıklamalar yaptılar ve geride bıraktığı mirası kabul ettiler.

elton john

Ünlüler Haraçlarla Tepki Veriyor – Hollywood Life

elton john aldı onun instagram onun ve Tony’nin bir Hollywood partisinde takıldığı dokunaklı bir fotoğrafını paylaşmak için. “Tiny Dancer” şarkıcısı anma törenine “Tony’nin vefatını duyduğuma çok üzüldüm,” dedi. Şüphesiz göreceğiniz en klas şarkıcı, adam ve sanatçı. O yeri doldurulamaz. Onu sevdim ve ona hayran kaldım. Susan’a taziyeler, [his son] Danny ve ailesi.

Kelsea Balerini

Country müzik yıldızı Kelsea Balerini Tony’nin “The Way You Look Tonight” versiyonunu onun aracılığıyla paylaştı. Instagram Hikayesi. “Babam tüm çocukluğum boyunca evde Tony Bennett oynadı” diye ekledi. “Onun müziği beni her zaman evimde ve güvende hissettirdi. Dünyaya ne büyük bir hediye getirdi ve sonsuza dek ne klasik, güzel bir miras bıraktı.”

Billy Joel

Ünlüler Haraçlarla Tepki Veriyor – Hollywood Life
2006’da Billy Joel ve Tony Bennett. (Mario Curtis/Starpix/Shutterstock)

Billy Joel, yaptığı açıklamada Tony’yi “Amerikan popüler şarkılarının en önemli yorumcularından biri” olarak nitelendirdi. Yuvarlanan kaya. “Başka türlü milyonlarca müzik hayranı tarafından bilinmeyebilecek şarkı yazarlarını savundu. … Onunla çalışmak bir zevkti. Yaptığı malzemeye karşı enerjisi ve coşkusu bulaşıcıydı. Ayrıca tanıdığım en iyi insanlardan biriydi” diye ekledi.

gen simmons

KISS basçısı tweet attı, “Bugün bir simge simgesini kaybettik. Nazik, düşünceli ve [Frank] Sinatra’nın hepsinin en iyi şarkıcısı olduğu söylendi. Huzur içinde yat Tony Bennett.”

George Takei

George Takei Tony’nin ölümüne tepki gösterdi twitter. “Büyük Tony Bennett 96 yaşında vefat etti. O türünün son örneğiydi, Amerikan şarkı kitabının ustasıydı. Kalbini San Francisco’da bırakmış olabilir ama Sinatra’dan Lady Gaga’ya hepimizin kalbini kazandı. Huzur içinde ol ve şimdi bize yıldızlardan şarkı söyle, Tony,” dedi George.

Stevie Van Zandt

Stevie Van Zandtiçin gitarist Bruce Springsteen’in E Sokak grubu, onun yanına gitti twitter haraç ödemek için. “RAP Tony Bennett. En iyinin en iyisi, ”diye yazdı. “Efsanelerin sonuncusu. Kalbi sesi kadar büyük olan bir adam. ‘Mükemmellik Sanatı’nın dünyanın önde gelen uygulayıcısı. Arkadaşım Danny ve ailesine en derin sevgiler ve başsağlığı dileklerimle.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/celebrities-tony-bennett-death-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir