Ünlü Sprey Tan Sanatçısı Isabel Alysa Tüm Yıl Parlamak İçin İpuçları Paylaştı


E!: İnsanların kendi kendine bronzlaşmaya veya sprey bronzlaşmaya hazırlanırken yaptığı en büyük hatalardan bazıları nelerdir?
IA: İnsanların yaptığı en büyük hatalardan birinin pul pul dökmek olduğunu düşünüyorum. Sağ randevularından önce ya da bol sabunlu bir duş alacaklar. Cildinizi 24 ila 48 saat önceden eksfoliye etmeli ve hazırlamalısınız ve buna tıraş da dahildir. Herhangi bir sprey bronzlaşma veya kendi kendine bronzlaşma uygulamasında çizgilerin bir numaralı nedeni, tıraştan hemen önce kalan tıraş bıçağı kalıntısıdır. tıraş olmamalısın Sağ bronzlaşmadan önce.

Tüm cilt hazırlığınızı bir gün önceden yapmanız gerekir çünkü yapmazsanız gözenekleriniz açılır. Bazen, duş alırsanız ve pul pul dökerseniz Sağ Sprey bronzlaşma veya kendi kendine bronzlaşma randevunuzdan önce, gözenekleriniz tamamen açık olduğu için kendi kendine bronzlaşma veya sprey bronzlaşma koyu rengini elde etmeyecektir.

E!: Duş almak pH seviyenizi değiştirdiği için mi bunun bir parçası?
IA: Evet, çünkü duştan sonra pH seviyelerinizin normal aralığına dönmesi birkaç saat sürer. Amino asitler ve pH’ınız, ılık suda duş aldığınızda cildi yumuşatır. Bronzlaştırıcı veya sprey bronzlaşma uygulamak Sağ Duştan sonra, önceki gece duş almanıza kıyasla elde edilebilecek karanlığı gerçekten azaltacaktır.

E!: Bronzlaşma sonrası ilk duşa ne dersin? Bronzluğumuzu bozmamak için akılda tutulması gereken bazı şeyler nelerdir?
IA: Ilık su olması gerekiyor ve özellikle duşta çıktığını gördüğünüz kahverengi şey olan kozmetik bronzlaştırıcı içeren bir bronzlaştırıcı kullanıyorsanız, gerçekten orada zaman ayırmalısınız. Bronzlaştırıcıyı çıkarmıyorsun, duş aldığında o bronzlaştırıcıyı çıkarıyorsun. Gerçekten zaman ayırmak ve ellerinizle (sabun olmadan) köpürtmek ve filigran olmadığından emin olmak istiyorsunuz.

Birçok insan “bronzum çok çizgili” der ve bu genellikle bronzlaştırıcıyı duşta tamamen yıkamak için zaman ayırmadıkları içindir. Akan su berrak ve bronzlaştırıcıdan arındırılıncaya kadar durulayın. Tamamen durulandığınızı bu şekilde anlarsınız.

Bronzluğunuz 24 saat boyunca gelişmeye devam edecek, bu yüzden insanları ilk duşta sabun kullanmamaya teşvik ediyoruz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330974/celebrity-spray-tan-artist-isabel-alysa-shares-tips-to-have-a-golden-glow-all-year-long?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın